Zobacz temat - [R45] Pompka paliwa?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45] Pompka paliwa?

Picia24 - Pią Sie 15, 2008 22:54
Temat postu: [R45] Pompka paliwa?
Witam mam pytanie odnosnie pracy pompy paliwa po przekręceniu kluczyka pompka zaczyna pracowac i po chwili przestaje,po odpaleniu silnika nadal słychać jak chodzi ale po chwili jakieś 5 sekund zaczyna pracować głosniej tak jagby miała wieksze obroty.Moim pytaniem jest czy to jest normalne odnosze wrażenie jagby włączał sie drugi bieg w pompce czy to normalne czy moze pompka sie psuje.Z góry dziekuje za odpowiedzi
sTERYD - Sob Sie 16, 2008 17:30

Picia24 napisał/a:
po chwili jakieś 5 sekund zaczyna pracować głosniej tak jagby miała wieksze obroty.

to nie jest normalne...
nie zdarza Ci się jeździć na oparach... ;>
to nie jest zdrowe dla pompki :(

Picia24 - Sob Sie 16, 2008 23:25

Wiesz co moze ze dwa razy jechałem na rezerwie zaczeło sie tak dziać po wymianie filtra paliwa poprzedni filterek był bardzo mocno zasyfiały :shock: ,a czy to moze miec wpływ na moc samochody i na to ze ciezko odpala jak jest zimny?
To pewnie przydało by sie wymienic pompe co?

sTERYD - Nie Sie 17, 2008 15:23

Picia24 napisał/a:
a czy to moze miec wpływ na moc samochody i na to ze ciezko odpala jak jest zimny?

jeśli pompka nie daje odpowiedniego ciśnienia to może... ale to by musiala być juz zajeżdżona... może uda Ci się sprawdzić ciśnienie na listwie wtryskiwaczy... :???:

Picia24 - Wto Sie 19, 2008 00:24

A czy jest jakis domowy :mrgreen: sposób na sprawdzenie tego ciśnienia.
Bo jestem ciekawy czy ta pompka jest ok :roll:

Korczus - Wto Sie 19, 2008 19:01

Picia24 napisał/a:
A czy jest jakis domowy :mrgreen: sposób na sprawdzenie tego ciśnienia.
Bo jestem ciekawy czy ta pompka jest ok :roll:


Też jestem ciekaw, bo mi podczas jazdy na benzynie jakby zrywa auto na moment, zwłaszcza jak mu przydepne trochę, czuć tak jakby nie dostawał paliwa ;)