Zobacz temat - [r25 streetwise]
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r25 streetwise]

dragostreetwise - Wto Sie 19, 2008 22:08
Temat postu: [r25 streetwise]
wiatm i prosze ponownie o pomoc, sugestie
doprowadziłem mojego roverka juz prawie do stanu bdb, mam jeszcze jeden problem.
stukanie w prawym kole tak jakby cos było lużne takie głuche stukanie jakby luzny drązek. nie koniecznie na dziurach wystarczy ze na lekkich nierównościach wpadnie w drganie . Jak hamuje to tez wpada to cos co stuka w drganie i wydaje taki dziwny głuchy stukot .
Dodam ze autko było uderzone w to kółko, miał wymienioną kołyske , i belke bo kółko cofnęło sie o 2 cm. Byłem nim na geometrii, zbieżności i wszystko OK.
Prosze o pomoc , równiez bede wdzieczny o wskazanie mechanika który dojdzie co to jest
Dziekuje z góry

Stone - Wto Sie 19, 2008 22:37

Witam, wiem ze niewiele Ci to pomoże ale mój znajomy miał 416 i miał dokładnie takie same objawy!
Pojeździł trochę po mechanikach i żaden nie zrobił tego do końca! :bezradny: Najlepsze jest to ze każdy kolejny miał inna teorie! Jak sie okazuje nietrafną!
Odebrał, pojeździł i problem znów sie pojawiał! Chłopak sie przestraszył i sprzedał auto! A szkoda!
Ale będę śledził ten wątek może znajdzie sie ktoś kto będzie wiedział co to jest a wtedy będę wstanie uspokoić kolegę!
Powodzenia!

PHJOWI - Wto Sie 19, 2008 23:13

generalnie na trzepakach by wykazało , może być luz na drążkach niewiadomo jakie są też łączniki , a co do 400 przeważnie siadają łączniki.
dragostreetwise - Wto Sie 19, 2008 23:18

PH JOVI czy można do ciebie podjechac sprawdzic i zrobic co trzeba ?
PHJOWI - Wto Sie 19, 2008 23:20

jest możliwość , podjedziemy na stacje do znajomego przebadam go i zobaczymy

[ Dodano: Wto Sie 19, 2008 23:25 ]
mój numer jest na dole najlepiej zadzwonić i się umówić.

lineumaciel - Sro Sie 20, 2008 11:48

Jeśli nie masz nigdzie luzów to proponuje obejrzeć łożysko amortyzatora.

Proponuję również przyjrzeć się przegubom oraz półosi.

Jary - Sro Sie 20, 2008 12:00

A mocowanie drążka reakcyjnego (stabilizatora) ktoś sprawdzał :?: