Zobacz temat - [R 214Si 96r.] Peknieta obudowa termostatu - gdzie kupic?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R 214Si 96r.] Peknieta obudowa termostatu - gdzie kupic?

Yog-Sothoth - Czw Sie 28, 2008 11:14
Temat postu: [R 214Si 96r.] Peknieta obudowa termostatu - gdzie kupic?
Jak wyzej, pekla obudowa i obdzwonilem juz pare firm - niestety nigdzie nie maja :( ECC Babice tylko na zamowienie i moze to potrwac.. macie jakies pomysly skad ja zdobyc?
Skiba - Pią Sie 29, 2008 01:20

Zapytaj w www.tomateam.pl ...
sTERYD - Pią Sie 29, 2008 09:33

może jakikolwiek szrot z częściami od angola??
popytaj też użytkowników, którzy wymieniali silniki, może jeszcze mają kawałki starych... te obudowy to chyba niezbyt chodliwe :cool:

oprawca_1978 - Pią Sie 29, 2008 10:10
Temat postu: Re: [R 214Si 96r.] Peknieta obudowa termostatu - gdzie kupic
Yog-Sothoth napisał/a:
Jak wyzej, pekla obudowa i obdzwonilem juz pare firm - niestety nigdzie nie maja :( ECC Babice tylko na zamowienie i moze to potrwac.. macie jakies pomysly skad ja zdobyc?


Eee - na szrocik iść jakiś Roverkowy, na pewno niejeden silniczek na części rozbebeszają. Takie cudo nawet drogie być nie powinno, to towar całkowicie niechodliwy, egzotyka.

Można też spawać, to część nieobciążona mechanicznie, tam żadne łożysko się nie kręci.
Są magicy, co spawają aluminium, sam widziałem, łapę od silnika gość lepił.
Zdaje się, sprawają w osłonie argonu, ale czy twardym drutem, czy miękki, nie wiem zupełnie. W końcu MIG-MAG / TIG-TAG nie od wczoraj istnieje.

Yog-Sothoth - Sob Sie 30, 2008 10:22

Dzwonilem wszedzie i brak :) Ale znalazlem na ebay.co.uk nowke sztuke z termostatem i oringami za ~100zl z wysylka.
Spawac sie nie da bo ta obudowa jest plastikowa..

secio - Sob Sie 30, 2008 15:22

Yog-Sothoth napisał/a:
Spawac sie nie da bo ta obudowa jest plastikowa..

Ja moja skleilem wzmacniajac kawalkiem opakowania Plusszzza. Pasuje idealnie i pewnie teraz jest mocniejsza niz oryginal ;) .
Gdzies w tym watku jest foto tak naprawionej obudowy http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=25276

Przy okazji upewnij sie, czy w okolicach termostatu napewno wkrecone sa wszystkie srubki podtrzymujace rure z ogrzewania... Jezeli nie znasz powodu jego pekniecia.

Mariusz

AndrewS - Pon Wrz 01, 2008 21:07

szukaj tez od poldoroverow
firefighter - Nie Wrz 07, 2008 09:07

Ja kupiłem u gostka z Allegro
tel.788 605 499
Zapytaj też tu
tel,506 663 994