Zobacz temat - Witajcie Roverkowicze
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Witajcie Roverkowicze

Adrian - Czw Wrz 18, 2008 10:57
Temat postu: Witajcie Roverkowicze
Cześć,

Mam na imię Adrian i mieszkam w okolicach Warszawy. W kwietniu tego roku dokończyłem proces ubiegania się o prawo jazdy ( kurs skończyłem w 2000; nie było jakoś czasu podejść do egzaminów :lol: ). Mniej więcej od tamtego czasu zacząłem poważnie rozglądać się za pierwszym swoim autkiem. Wybór padł na Roverka :ok:

I tak oto 10 sierpnia 2008, nabyłem drogą kupna, od sympatycznego Pana z Siedlec:

Rovera 416 Si Hatchback w kolorze Silver Platinun

Samochód w 2005 przyjechał do Polski z Włoch. Tam od czasu swojej młodości służył urodzonemu w 1946 Giuseppe.

Kilka słów o samochodzie:

Rok produkcji: 1996
Licznikowo: 184.000 (wygląda realnie)

Samochód rok temu został zagazowany. Poprzedni właściciel założył Staga 300 ( za co jestem mu wdzięczny :lol: ). Roverek miał w Polsce lekką przycierkę parkingową ( błotnik, prawy-tył ). Nie zostało to dokładnie zrobione, ale kiedyś na pewno się tym zajmę. Ogólnie jest nie najgorzej. Jak to zazwyczaj bywa kilka rzeczy jest do zrobienia :wink: Tu liczę na Wasze fachowe porady :ok:

Do zobaczenia na drogach, spotach i zlotach...

Pozdrawiam,
Adrian

A teraz kilka :foto: zrobionych na szybko , żebyście wiedzieli komu machać :razz:

Brt - Czw Wrz 18, 2008 11:02

witamy i zapraszamy na forum/spoty/zloty/do klubu itp ;) no i gratki z okazji zrobienia PJ oraz nabycia R :)
MaReK - Czw Wrz 18, 2008 11:18

O rany... a juz myslalem, ze to wlasciciel tego pojazdu ponizej ;)

Wysiadam sobie w wenecji na parkingu (wlasciwie przed wenecja) i...