Zobacz temat - [R420] Problem ze światłami
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R420] Problem ze światłami

mwbyko - Czw Wrz 18, 2008 19:08
Temat postu: [R420] Problem ze światłami
Witam wszystkich. Jestem tu nowy i nie zdążyłem przejrzeć wszystkiego a mam poważny problem.
Po włączeniu świateł świeci mi się cały czas stop. To może byś uszkodzony włącznik świateł i z tym chyba sobie poradzę. Ale... Jak światła są wyłączone i nacisnę hamulec to zapala się razem z postojówkami oczywiście i z tyłu i z przodu. Pojęcia nie mam czego szukać a muszę wyjechać w dalszą trasę. A i jeszcze jedno. Przy włączonych światłach samochód jakoś dziwnie pracuje, zaznaczam że tylko przy włączonych światłach. Podpowiedzcie coś proszę i dziękuję z góry.

rybakowy - Czw Wrz 18, 2008 19:45

Raczej nie podpowiem ale usterka dziwnie wygląda,jak załączysz światła i silnik zaczyna inaczej pracowac to świadczy o poborze prądu ale ze ze stopem zaświeca sie przod hmm chyba do elektryka musisz sie wybrac
arczi83 - Czw Wrz 18, 2008 20:02

Sprawdź ten wyłącznik świateł bo to on może powodować zwarcie i w konsekwencji tego te usterki ze światłami. Oraz wiązkę w tylnej klapie czy nie są gdzieś popalone kable
sTERYD - Czw Wrz 18, 2008 22:30

a może jest problem z masą w którejś z tylnych lamp??
czy jak właczysz kierunkowskaz, to stop w którejś delikatnie nie mruga... :???:

mwbyko - Czw Wrz 18, 2008 23:17

Kierunki są w porządku, ale co dziwne to stop zapala się tam gdzie są pozycyjne z tyłu.Popieprzone to wszystko. A najgorsze że nikt nie chce si e za to zabrać. Mam od niedawna ten samochód, może podpowiecie mi które żarówki są od czego w lampach. Chyba sam będę wszystko pruł z waszą pomocą.
kasjopea - Czw Wrz 18, 2008 23:43

tu jest opisane