Zobacz temat - [R600] Czy to wyposażenie opcjonalne??
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R600] Czy to wyposażenie opcjonalne??

Mayson - Czw Wrz 18, 2008 20:53
Temat postu: [R600] Czy to wyposażenie opcjonalne??
Czy ta kierownica była dostępna fabrycznie, czy to może twór właściciela? Gdzie taką kupić?
http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C6293544

marthinez - Czw Wrz 18, 2008 21:38

Mam taką samą. :mrgreen:
Opcji R600 było tyle, że można się pogubić.

Mayson - Czw Wrz 18, 2008 21:40

Nie chciałbyś się zamienić? :beczy:
NEOSSS - Czw Wrz 18, 2008 21:44

Mayson, szukam takiej sporo czasu i niestety brak... Sam mam w swoim ale szukam na zapas :-) Kierownice byly w wersjach Classic i Silverstone po 97r...
Mayson - Pią Wrz 19, 2008 08:56

NEOSSS, skąpiradło!!... :płacze:
Jak dorwiesz drugą to odsprzedasz...? :głupek:

marthinez - Pią Wrz 19, 2008 09:41

NEOSSS napisał/a:
Kierownice byly w wersjach Classic i Silverstone po 97r...
Ja mam właśnie classic. Do kompletu jest jeszcze "drewniana" gałka zmiany biegów. :wink:
Mayson napisał/a:
Nie chciałbyś się zamienić?
:nonono: :mrgreen:
Mazak - Wto Wrz 23, 2008 02:37

A ja mialem taka :) ale niestety drewienko sie wytarlo i teraz gora jest biala...
emil123 - Sro Wrz 24, 2008 16:18

ja mam taka i drewnianą gałkę zmiany biegów i wszystkim się podoba.z tego co wiem to ciężko będzie taka znaleźć.
Mayson - Sro Wrz 24, 2008 17:49

emil123 napisał/a:
z tego co wiem to ciężko będzie taka znaleźć.

iii tam, ciężko... ...z Lublina jesteś? Jaka ulica i czy garażujesz? :twisted: :mrgreen:

TipToe - Pią Wrz 26, 2008 18:16

mam takiego samego:)
Mazak - Wto Paź 07, 2008 16:19

A tak wygląda obecnie moja kierownica ,która kiedyś byla drewniana... :roll:
Sir_Futur - Pon Lut 15, 2010 01:21

Może niekoniecznie dobrze jest z tą drewnianą kierownicą. Jak się to tak ściera... To lipa...
Mayson - Pon Lut 15, 2010 13:23

Blemen napisał/a:
która kiedyś byla drewniana...

Dla mnie byłaby to motywacja, żeby ją obszyć w tym miejscu skórą pod kolor tapicerki ;)

marthinez - Pon Lut 15, 2010 18:28

Swoją drogą, ciekawe co trzeba robić, żeby te niby drewno doprowadzić do takiego stanu?

W moim 13 latku niby-drewno wygląda idealnie.

Mayson napisał/a:
Dla mnie byłaby to motywacja, żeby ją obszyć w tym miejscu skórą pod kolor tapicerki
Może byc nawet ciekawie. :ok:
Marrkus - Pon Lut 15, 2010 21:36

marthinez napisał/a:
Swoją drogą, ciekawe co trzeba robić, żeby te niby drewno doprowadzić do takiego stanu?


Można na przykład obgryzać ją stojąc w korkach, przejechać raszplem ... :mrgreen: możliwości jest wiele wystarczy pomyśleć :mrgreen:

marthinez - Pon Lut 15, 2010 22:32

Bardziej chodziło mi o codzienną, "normalną" eksploatację. :wink:
Chyba, że normą jest to obgryzanie. :grin:

Tak sobie myślę, że noszenie wszelkich sygnetów, czy obrączki na palcach może znacznie przyśpieszyć ten proces. :hm:

Mazak - Wto Lut 16, 2010 11:44

Mayson napisał/a:

Dla mnie byłaby to motywacja, żeby ją obszyć w tym miejscu skórą pod kolor tapicerki ;)

Taki był plan ale niestety nie zdążyłem go zrealizować


marthinez napisał/a:
Swoją drogą, ciekawe co trzeba robić, żeby te niby drewno doprowadzić do takiego stanu?

W moim 13 latku niby-drewno wygląda idealnie.


Po ok 2 latach i przejechaniu ok 120tys/km w tym czasie wychodzi zmęczenie materiału :wink:

[ Dodano: Wto Lut 16, 2010 11:44 ]
Marrkus napisał/a:

Można na przykład obgryzać ją stojąc w korkach, przejechać raszplem ... :mrgreen: możliwości jest wiele wystarczy pomyśleć :mrgreen:


Można ,można zwłaszcza jak już oblazła do połowy i wyglądała jak z pomocy dla powodzian stwierdziłem że wolę już mieć biała niż w panterkę :grin: