Zobacz temat - [Freelander] Sekwencja czy półsekwencja
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Land Rover (Freelander, Range Rover itp.) - [Freelander] Sekwencja czy półsekwencja

Darcun - Pią Wrz 19, 2008 03:59
Temat postu: [Freelander] Sekwencja czy półsekwencja
Witam wszystkich czytających.Mam pytanko czy w moim lr jest wtrysk sekwencyjny czy polsekwencyjny i w sekwencji to wiadomo wtryski działają pojedynczo a polsekwencji parami (ktore) to pary??? mam problemy z gazem i gazownik nie moze sobie poradzic .Wstawił staga 300 i silnik sie dławi i chodzi nieciekawie,a ja doczytalem sie ze problem tkwi w w/w temacie bo gazownik twierdzi ze jest to pelna sekwencja i tak podlaczyl a tak wogole to zawsze byl problem w tych silnikach{cytuje} :beczy: dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam :grin:
piter34 - Pią Wrz 19, 2008 12:22

hej,
U Ciebie jest układ wtryskowy MEMS 1.9, czyli tzw. półsekwencja. Wtryski chodzą parami 1+3 oraz 2+4.

bartko100 - Pią Wrz 19, 2008 15:26

Kolego problem będziesz miał jak ja dopóki nie wymienisz wtrysków a założe się że masz valteci , kup sobie pojedyńcze magic jet, na 3cm przewodach od kolektora do wtryskiwacza wtedy je podłączysz pozatym mapa powinna troche inaczej wyglądać niż normalnie. wejdż sobie na forum z mojego opisu i tam szukaj pomocy , jak znajde mapkę to wstawie tutaj
Darcun - Sob Wrz 20, 2008 05:04

dzieki za podpowiedz i jezeli to nie sprawi klopotu to prosze o jakies wskazowki jak z tego wybrnac :beczy: pozdrawiam
piter34 - Sob Wrz 20, 2008 08:47

Przecież bartko100 podał Ci adres forum, na którym powinieneś pytać. Tam pomogą Ci specjaliści.