Zobacz temat - [R216Si '97] szukam części -pokrętło ogrzewania
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R216Si '97] szukam części -pokrętło ogrzewania

szczesciara13 - Czw Paź 02, 2008 16:22
Temat postu: [R216Si '97] szukam części -pokrętło ogrzewania
Witam. Pęklo mi środkowe pokrętło ogrzewania :beczy: a zima idzie , gdzie tego szukać i czy sama wymienię czy bez fachowca się nie obejdzie? czy trzeba wszystkie wymienić czy można tylko to jedno?
Z góry dzięki za info :)

drlubicz - Czw Paź 02, 2008 16:31

całe panele są na Alledrogo.pl
kostas - Czw Paź 02, 2008 16:34

http://www.allegro.pl/sea...&category=18892
RAczej sama wymienisz, tylko zeby to rozebrac przynajmniej u mnie w 416 to trzeba prawie cała tą dolną cześć deski rozdzielczej ściągnąc, łacznie z tymi plastikami przy skrrzyni biegów.

szczesciara13 - Czw Paź 02, 2008 16:43

Dziękuję za pomoc :) teraz już wiem gdzie szukać :) a wymieni jednak fachowiec bo to już "wyższa szkola jazdy" :sad:
Brt - Czw Paź 02, 2008 20:25

szczesciara13, to pokrętło się po prostu wyciąga, nie trzeba żadnego fachmana ;) A okrętło dostaniesz w większości szrotów roverkowych ;) od biedy mam starszą wersję pokrętła, więc gdybys miała problem z dostaniem, to mogę Ci wysłać to starsze ;) w razie czego pisz na PW.
szczesciara13 - Sob Paź 04, 2008 10:31

Witaj Brt :grin: Bardzo Ci dziękuję ,jestem poprostu w totalnym szoku. Tu wszyscy wszystkim pomagają- to piękne !! i takie rzadkie w tych czasach. Tyle już się dowiedziałam o "mojej furce" ze już żaden mechanik nie będzie ze mnie robił "idiotki" i nie będzie naciągał na kasę :)
Co do pokrętła to z milą chęcią odkupię je od Ciebie , oszczędzisz mi czasu na latanie po szrotach (tym bardziej ze autko stoi zepsute)
:oops: głupio mi ale nie wiem co to PW :oops:
Pozdrawiam serdecznie i daj znać jak się do Ciebie odezwać :smile:

sTERYD - Sob Paź 04, 2008 10:34

pod każdym postem masz co najmniej 4 przyciski, jeden z nich to czyli "prywatna wiadomość" ;)
szczesciara13 - Sob Paź 04, 2008 10:49

Dzięki sTERYD .. no i teraz juz wiem :grin: Dziękuję bardzo :smile:
Pozdrawiam i milutkiego weekendu