Zobacz temat - [R220 '98 D] wąz od zbiornika wspomagania do pompy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R220 '98 D] wąz od zbiornika wspomagania do pompy

Remigiusz - Czw Paź 09, 2008 00:05
Temat postu: [R220 '98 D] wąz od zbiornika wspomagania do pompy
Witam,
mam takie pytanie gdzie mogę kupić taki wąż który idzie od zbiornika wyrównawczego od wspomagania do pompy wspomagania :?:

Jest on trochę w paru miejsca wygięty pod różnymi katami :sad: Znalazłem na eBay ale kosztuje 36€ :beczy:

Wiem ze te części maja Nr. QEH101260 lub QEH101250

Mam taki sklep niedaleko gdzie można dostać wszystkie rodzaje węzy rur itd. do wszystkich dziedzin oraz potrzeb. Wiec w katalogu maja takie węzę wytrzymałe na oleje mineralne do 25bar i do 80°C tylko nie wiem jaka Φ węza ma ten orig w środku.
Taki Φ10mm i grubość ścianki 4mm kosztuje 5,10€/m

Wiec jak mówicie da rady jak bym kupił ten na metry jakoś wygiąć czy lepiej ten orig :bezradny:

giewu - Czw Paź 09, 2008 08:02

Remi55 napisał/a:
Wiec jak mówicie da rady jak bym kupił ten na metry jakoś wygiąć czy lepiej ten orig :bezradny:

moim zdaniem wszystko zależy od Twoich finansów na ten zakup przewidzianych ...
jeśli tylko dasz radę to kup oryginalny przewód (będzie odpowiednio wyprofilowany i ukształtowany), jeśli wolisz zaoszczędzić ładne parę złotych kup i dopasuj ten z metra cięty (licz się wtedy z nieładem pod maską oraz większą ilością płynu w układzie wspomagania) ;)

Remigiusz - Czw Paź 09, 2008 10:41

Dziękuje :wink:
Chyba jednak spróbuje z tym wężem na metry i już mam nawet patent jak go tak samo wygiąć jak stary oryginalny :mrgreen: