Zobacz temat - [200 1.6Si 96r]
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [200 1.6Si 96r]

juszka - Sob Paź 11, 2008 19:35
Temat postu: [200 1.6Si 96r]
padl mi akumulator i gdy podlaczylem nowy naladowany auto zaczelo wyc jakby zalaczyl sie alarm i nie moge go wylaczyc ani odpalic, pomocy co to moze by i jak naprawic
coldmanns - Sob Paź 11, 2008 20:35

zwariował alarm. Wyłącz go z pilota i powinno być ok.
A jak Ci się rozstroił alarm to musisz poczytać coś na ten temat, bo wiele razy już o tym było.

Np. DY: http://www.roverki.pl/article.php?sid=423

PS. W temacie postu wypadało by napisać jaką usterkę opisujesz, a nie tylko sam model auta. Nikt Ci nie pomoże, bo nie wiadomo o co chodzi!!!

Brt - Pon Paź 13, 2008 13:28

Cytat:
PS. W temacie postu wypadało by napisać jaką usterkę opisujesz, a nie tylko sam model auta. Nikt Ci nie pomoże, bo nie wiadomo o co chodzi!!!


DOKŁADNIE !! popatrz na inne tematy lub zasady kącika i popraw temat :ok:

leszek95b - Pon Paź 13, 2008 15:52

Miałem taką sytuację przy wymianie akumulatora. Problem polegał na tym, że właśnie nie dało się wyłączyć tego alarmu pilotem :)
Jak założyłem klemę to wył alarm, wciskanie guzika nic nie dawało. No ale nauczony od wielu lat pracą z systemami firmy Microsoft wiem, że reboot dobry na wszystko :)
Zdejmij klemę z plusa, załóż za chwilę, spróbuj wyłączyć alarm pilotem. Jak się nie da - zdejmij klemę, za chwilę załóż, spróbuj wyłączyć alarm pilotem i tak za którymś razem Ci się uda...mi się udało bynajmniej.

sTERYD - Pon Paź 13, 2008 19:06

może jednak wypadałoby po założeniu klemy zamknąć i otworzyć auto z kluczyka, po czym dokonać synchronizacji pilota ;)
(auto z '96) więc nie będzie pasywnego immo :cool:

leszek95b - Pon Paź 13, 2008 19:19

próbowałem, cały czas wył alarm :) problem był taki, że niezależnie od tego, czy były otwarte czy zamknięte drzwi i zamki zawsze wył alarm. dopiero za którymś zdjęciem i założeniem klemy zaczął działać pilot.