Zobacz temat - "fan boye z roverki.pl"
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - "fan boye z roverki.pl"

AndrewS - Wto Paź 21, 2008 23:36
Temat postu: "fan boye z roverki.pl"
nie wiem co jest, ale cus na grupie dyskusyjnej PMS brakuje obroncow marki, a swego czasu pamietam ze byli, Tomi pewnie ma zbyt malo czasu, jada tam po nas niezle
polecam zaznajomic sie z watkiem o nazwie R45 2.0d 03r - opinie

dla tych co nie maja czytnika
http://usenet.gazeta.pl/u...legroups.com%3E

Brt - Wto Paź 21, 2008 23:52

skoro i tak "wiedzą lepiej" ;) i pewnie wszyscy jeździli roverami n lat ;)
MaReK - Wto Paź 21, 2008 23:57

Mnie sie nawet nie chce czytac wiekszosci tych tesktow ;)
Jesli ktos chce Rovera i sie na niego napali to go kupi.
A jak bedzie potrzebowal porad to predzej czy pozniej trafi na nasze forum
i onanisci przedstawia mu swoje za i przeciw ;)

Na forum TDI.pl tez czytalem, ze silniki w MG 2.0 CDTi sa zywcem
wyjete z VW :) No witki mi opadly...

A po co przekonywac lud do marki?
Wystarczy spojrzec, ze forum roverki.pl zaczyna goscic ludzi niemal
z marginesu spolczenego... po co nam wiecej takich :) ?

To pisalem ja, fan boy z roverki.pl ;)
I pozdrawiam serdecznie kolege Arka z usnetu... :)

wild_weasel - Sro Paź 22, 2008 09:30

No i po co te emocje, chłopaki? :D Niech ludzie dalej czczą VAG, niech uważają Rovera za wiadro pomyj - i tak się za nimi oglądają, i tak Roverki są mocniejsze i lepiej wyposażone niż średnia krajowa. Nie ma co przekonywać betonu do marki, niech Rover pozostanie marką egzotyczną i ekskluzywną! A co! :mrg:
thef - Sro Paź 22, 2008 13:34

wild_weasel napisał/a:
No i po co te emocje, chłopaki? :D Niech ludzie dalej czczą VAG, niech uważają Rovera za wiadro pomyj - i tak się za nimi oglądają, i tak Roverki są mocniejsze i lepiej wyposażone niż średnia krajowa. Nie ma co przekonywać betonu do marki, niech Rover pozostanie marką egzotyczną i ekskluzywną! A co! :mrg:
Popieram, popieram :D . Mam swojego roverka ledwie półtora roku, a już tęsknię za czasami gdy był egzotyką w moim miasteczku. Teraz już ich trochę (dużo za dużo ;) ) śmiga po uliczkach ;) .
maciej - Sro Paź 22, 2008 14:02

Popieram. :D
michone - Sro Paź 22, 2008 14:07

ostatnio w nocy kumpel mi mrugnal swiatlami... pytam sie go jak ty mnie poznajesz a on na to :

"no bo w Legnicy nie ma wiecej takich roverow na felgach 17" i mi sie lepiej zrobilo :P

Ja tam nikogo nie przekonuje, ze R jest cudowny ale pisze co i jak to wyglada w rzeczywsitosci. Jeden znajomu juz kupil R200 (akurat sciagnietego przezemnie ) a 2 szuka :)

Brt - Sro Paź 22, 2008 14:20

Cytat:
Ja tam nikogo nie przekonuje, ze R jest cudowny ale pisze co i jak to wyglada w rzeczywsitosci.

I o to chodzi :) Wiem, że ma wady ale .... i tak go lubię i jazda nim sprawia mi przyjemność i chyba właśnei o to chodzi .... przynajmniej mi ;)

Viniu - Sro Paź 22, 2008 14:29

michone napisał/a:
no bo w Legnicy nie ma wiecej takich roverow na felgach 17" i mi sie lepiej zrobilo
W Żaganiu tez był tylko jeden Amaranth :D Miało to swoje negatywne strony... dwa razy Burmistrz pytał mnie co robiłem "tu i tu o godzinie tej i tej"... Więc trzeba było posciemniać.. :D
Brt - Sro Paź 22, 2008 14:32

Viniu napisał/a:
Miało to swoje negatywne strony... dwa razy Burmistrz pytał mnie co robiłem "tu i tu o godzinie tej i tej"... Więc trzeba było posciemniać.. :D


:hahaha: :lol:

zouza - Sro Paź 22, 2008 14:34

Brt napisał/a:
Viniu napisał/a:
Miało to swoje negatywne strony... dwa razy Burmistrz pytał mnie co robiłem "tu i tu o godzinie tej i tej"... Więc trzeba było posciemniać.. :D


:hahaha: :lol:


Tak mnie mama pocieszała jak płakałam, że chce niebieskiego ZRa. Mówiła, że wszyscy będą wiedzieli kiedy wcześniej wyszłam z pracy :hahaha:

AndrewS - Sro Paź 22, 2008 20:06

michone napisał/a:
ze R jest cudowny ale pisze co i jak to wyglada w rzeczywsitosci.


no wlasnie o to mi chodzi trzeba pisac co jak wyglada w rzeczywistości :-)

PTE - Czw Paź 23, 2008 09:01

thef napisał/a:
Popieram, popieram :D . Mam swojego roverka ledwie półtora roku, a już tęsknię za czasami gdy był egzotyką w moim miasteczku. Teraz już ich trochę (dużo za dużo ;) ) śmiga po uliczkach ;) .


Wystarczy spojrzeć na allegro - 2 lata temu wystawionych było na sprzedaż około 600 roverków w całej Polce. Dziś - prawie 1600.

Markzo - Czw Paź 23, 2008 19:23

a niech sobie ludzie dalej kupują VW, OOOO itp itd. ja się będe cieszył, że masa buractwa jaka jeździ po naszych drogach unika Roverków/MG i w naszym gronie są naprawde świetni ludzie:) dopiero co, na parkingu pod moją szkołą stało pewnie ze 30 aut, różnych i to sporo młodszych i "lepsiejszych" od mojego R, ale młody chłopiec z podstawówki gapił się tylko na moje Coupe i zagadnął: "twój? tak, a co? Faaaaajny!!". ale miałem uśmiech na twarzy :mrgreen:
MaReK - Czw Paź 23, 2008 19:32

Faaaajnnyy... jutro sie zapyta "Twoje?" pokazujac wyjete zza pazuchy radio :)
- "Tak, a co?!"
- "Fajne! 300 zl i jest Twoje" :D

Nie no, trzeba wierzyc w polska mlodziez ;D

Markzo - Czw Paź 23, 2008 21:52

MaReK :rotfl: :rotfl: :ok: :ok: :lol: :lol: :lol: :lol: normalnie Twoje teksty wymiatają :mrgreen: zresztą ja nie mam jakiegos super radyjka :razz:
tom214Si - Czw Paź 23, 2008 22:00

Pół-żartem można by rzec, iż Roverków zaczęło raptownie przybywać (w Polsce) .... odkąd zakończono ich produkcję :mrg: :haha: ;)
MaReK - Czw Paź 23, 2008 22:15

Z prostego powodu. Cena w stosunku do jakosci i wyposazenia jest bardzo atrakcyjna.
Ja kupilem swojego R200 ze wzgledu na wyglad ;)
Nawet nei zastanawialem sie co i jak, moj wspolnik mi tylko napomknal, ze to prawie jak Honda :twisted:

Podejrzewam, ze nawet gdyby Rover jeszcze istnial i produkowal nowe modele, to i tak te starsze pojawilyby sie na naszych drogach.

tom214Si - Czw Paź 23, 2008 22:19

Przyczyny takiego stanu rzeczy są oczywiste, tym nie mniej jest to pewien paradoks ;)
MaReK - Czw Paź 23, 2008 22:30

Wczesniej tak nie bylo, bo o Roverach krazyly mity, a poza tym w czasach swietnosci te auta byly dosc drogie.
lelek11 - Pią Paź 24, 2008 14:49

Roverki jednak moją takiego "coś" w sobie.
Tomi - Czw Lis 06, 2008 06:41
Temat postu: Re: "fan boye z roverki.pl"
AndrewS napisał/a:
nie wiem co jest, ale cus na grupie dyskusyjnej PMS brakuje obroncow marki, a swego czasu pamietam ze byli, Tomi pewnie ma zbyt malo czasu, jada tam po nas niezle
polecam zaznajomic sie z watkiem o nazwie R45 2.0d 03r - opinie

dla tych co nie maja czytnika
http://usenet.gazeta.pl/u...legroups.com%3E


Apropos tego wątku, przypomina mi się dyskusja z dwoma Panami w palarni (swoją drogą pozdrawiam :) ) n.t. wyższości VW Golfa II i Mercedesa "beczki" nad Roverem 214 :)

Kto był i słyszał, ten wie o czym mowa.

donmulanka - Sro Lis 12, 2008 18:22

ja to jak nie poejzdze dzien moja mala rakieta :) to tesknie... Roverki 4 ever 4 life :) i takla prawda zaden burak nie bedzie mi tu jechal na roverki to sa auta które maja cos w sobie i trzeba to cos zobaczyc... : ) pozdr
truten23 - Wto Lis 18, 2008 00:39

donmulanka napisał/a:
roverki to sa auta które maja cos w sobie i trzeba to cos zobaczyc...


No otóż to! Ta linia, "wrodzona" elegancja... :mrgreen: I jak tu porównywać autka o których zazwyczaj wypowiadają sie "znawcy" że są lepsze (zazwyczaj nie za drogie i wypasione modele) z roverkami?
No i ten triumfalny ryk silnika kiedy się te powyższe objeżdża... ehh... :razz: