Zobacz temat - [R200 8V 97] Problem z przednim spryskiwaczem.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 8V 97] Problem z przednim spryskiwaczem.

strala1 - Wto Lis 04, 2008 18:48
Temat postu: [R200 8V 97] Problem z przednim spryskiwaczem.
Problem jak wyzej. W miejscu gdzie spryskiwacz dochodzi do dyszy ( tego plastikowego pierdolnika na masce ) wezyk zostal przerwany, poprzedni wlascicel w jego miesce zalozyl kawalek rurki ( takiej od akwarium ), spryskiwacz dziala, jednak wytwarza slabe cisnienie, z drugiej strony jest to samo. Pompka jest w 100% sprawna tylko, ze srednica tego wezyka akwariowego jest za duza, co powoduje, ze cisnienie jest nie odpowiednie. Czy mozecie mi powiedziec jak orginalnie wyglada doprowadzenie tego wezyka do dyszy spryskiwacza?? Wezyk jest tylko nalozony? jakies pomysly jak to naprawic? Nizej macie link jak wyglada dysza, jednak ta ktora ja mam nie ma otworu na dole jak te na zdjeciach, tylko z boku. Jak to zamontowac?

http://www.tomateam.pl/sk...&m_dzial=&c=223

leszek95b - Wto Lis 04, 2008 23:24

jeśli mówisz o spryskiwaczu ode mnie, to tam jest założona taka "kątowa rurka", której jedna część jest ułamana, pisałem Ci o tym na gg :) najlepiej zdejmij ten ułamany element i załóż normalnie wąż od pompki na to.

ten bordowy element to "kątowa rurka".