Zobacz temat - Siedzenia od MG ZR
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - Siedzenia od MG ZR

rodi_ - Wto Lis 18, 2008 23:55
Temat postu: Siedzenia od MG ZR
Jak w temacie,
beda wizualnie pasowaly czarne polskorzane fotele do jasnego wnetrza na fotce? Trzeba by wymieniac boczki drzwi?
A moze ktos z was widzial R200 z jasnym wnetrzem i czarnymi fotelami?

piter34 - Pią Gru 05, 2008 13:40

Czy będą pasowały to kwestia gustu. Jeśli będą całe czarne to moim zdaniem OK.
marcinmarcin - Sob Gru 06, 2008 00:20

Szczerze mówiąc średnio to widzę... Na dodatek twoje siedzenia wydają się b. ładnie utrzymane więc trochę ich szkoda, a wymiana na te od ZR-a mimo ich wygody i świetnego trzymania nie likwiduje największej wady. Siedzi się trochę za wysoko :/
rodi_ - Sob Gru 06, 2008 10:11

No te siedzenia sa prawie nowe, nie wysiedziane i w super stanie. Myslalem ze na tych od Zr siedzi sie troche nizej. Jak go kupilem to nie moglem sie przyzwyczaic, w 400 tak jakbym na ziemi siedzial w porownaniu do 200.
Szukalem wszedzie i nigdzie nie moglem znalezc zdjec jasnego srodka i czarnych foteli. Byc moze temu ze to nie wyglada dobrze :roll:

Dzieki za opinie Panowie

Brt - Sob Gru 06, 2008 10:23

w porównaniu do foteli z R200 w fotelu od ZR siedzi się niżej. Jakies 2 - 3 cm. Czy dalej za wysoko, to już kwestia gustu. Dla mnie obecna wysokość jest OK. Co do koloru, to trudno powiedzieć, ale zdecydowanie na fotelach z ZRki lepiej się jeździ i są wygodniejsze :) Możesz dołozyc jakieś czarne skórzane dodatki na boczkach drzwi i może będzie to wyglądało ok :hm: Spróbuj połozyć coś czarnego na fotele i będziesz miał jakiś pogląd na to jak bedzie wyglądać wnętrze w tej kolorystyce. W kazdym razie fotele od ZRki są super :ok: :)
rodi_ - Sob Gru 06, 2008 10:33

Wpierw myslalem ze bedzie to sie jakos komponowalo z centralna czescia konsoli,
chyba pojade na ten szrocik i na probe zaloze. Zrobie fotki a pozniej sonde :wink:
Cena jest spoko (150e), wiec bede musial sie zastanowic

funfel - Czw Sty 22, 2009 21:12

a czy fotele od ZT wejda bez problemu do r600 ? i tylna kanapa? obserwuje wlasnie aukcje http://moto.allegro.pl/it...r_75_mg_zt.html i podobaja mi sie :) tylko nie wiem czy cena nie jest zbyt wysoka. Co o tym myslicie? nie bedzie problemu ze to fotele z anglika?

Pozdrawiam.

Brt - Czw Sty 22, 2009 21:24

fotele swietne, ale czy do R600 przypasują .... raczej wątpię :|
xROnx - Pią Sty 23, 2009 11:40

wg mnie jeśli masz już jasny środek (jak ja) to poszukaj jasnych skórzanych foteli które były również montowane seryjnie w R200. m.in wild_weasel ma takie. Raz się spotkalem nawet z takimi fotelami w R200 które miały kolor lekko podchodzący pod zielony (również w jasnym wnętrzu) i nawet odważył bym się stwierdzenia że wyglądały lepiej niż te z jasnej skóry.
ot co :D

rodi_ - Pią Sty 23, 2009 14:36

Ale mi raczej chodzi o to zeby one lepiej trzymaly, skora chyba nie za bardzo trzyma na boki :roll: ?
Ale z drugiej strony nie chce wstawiac czegos, co mi kolorystycznie nie bedzie pasowalo :???:

funfel - Pon Sty 26, 2009 20:21

jezeli fotele sa z anglika to przeszkadza to w czyms?
Brt - Pon Sty 26, 2009 20:24

jeśli nie ma regulacji wysokości, to nie, jesli jest, to regulację bedzie miał pasażer a nei kierowca ;)
funfel - Pon Sty 26, 2009 20:28

heh, to nie bede mowil pasazerom ze jest cos takiego, zeby nie mieli lepiej ode mnie :)