Zobacz temat - [R400] Kilka pytań
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400] Kilka pytań

lysy229 - Czw Lis 20, 2008 17:44
Temat postu: [R400] Kilka pytań
Witam kolegów mam kilka pytań
1.Czy słychać w 400-setkach jak pracuje wentylator nadmuchu powietrza do kabiny naprzykład na 1 i 2 wogóle nie czuje żeby z kratek nawiewu leciało jakieś powietrze nie mówiąc już o odgłosie pracy nadmuchu dopiero jak włączę 3 lub 4 to mało głowy nie oderwie nawiew
2.Czy ogrzewanie u was też nie najlepsze,mam wymieniony płyn układ się odpowietrzył wszystko jest w pełni sprawne a w porównaniu z innymi autami jakie miałem to tak na 3 z plusem w Roverku.

polakpolak29 - Czw Lis 20, 2008 20:26

łysy napisał/a:
1.Czy słychać w 400-setkach jak pracuje wentylator nadmuchu powietrza do kabiny naprzykład na 1 i 2 wogóle nie czuje żeby z kratek nawiewu leciało jakieś powietrze nie mówiąc już o odgłosie pracy nadmuchu dopiero jak włączę 3 lub 4 to mało głowy nie oderwie nawiew

Jeżeli chodzi o brak 1i 2 biegu nawiewu to trzeba zobaczyc rezystory sporo już na ten temat było. http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=32407
A u mnie na 1 i 2 biegu słychać ale bardzo cicho, dopiero na 3i 4 biegu jest dosyć głośno.

[ Dodano: Czw Lis 20, 2008 20:29 ]
łysy napisał/a:
2.Czy ogrzewanie u was też nie najlepsze,mam wymieniony płyn układ się odpowietrzył wszystko jest w pełni sprawne a w porównaniu z innymi autami jakie miałem to tak na 3 z plusem w Roverku.

jeżeli chodzi o ogrzewanie to sauna
:mrgreen:

sTERYD - Czw Lis 20, 2008 22:36

może być zasyfiona nagrzewnica.. płukanie jakieś 50 plnów ;)
co do nawiewu to posłuchaj po przełączeniu na obieg wewnętrzny powinno być lepiej słychać wiatraczek...

Pazdzioch - Pią Lis 21, 2008 00:31

jak dla mnie 1 jest słabo słyszalny ale jak się wsłuchasz to słychać szczególnie na wyłączonym silniku. Miałem problem z rezystorem pierwszego biegu ale już po wszystkim i jeśli nie słyszysz obu pierwszych biegów to raczej wykręcił bym rezystory i sprawdził czy nie są przepalone.
lysy229 - Wto Lis 25, 2008 12:25

Bardzo pomogliście mi panowie dzięki wielkie