Zobacz temat - [R400] Szczotki rozrusznika.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400] Szczotki rozrusznika.

daro76 - Czw Lis 27, 2008 11:21
Temat postu: [R400] Szczotki rozrusznika.
Mam takie pytanie .Gdzie mozna kupic szczotki rozrusznika oraz tulejki do mojego rovera.
giewu - Czw Lis 27, 2008 11:51

daro76 napisał/a:
Gdzie mozna kupic szczotki rozrusznika oraz tulejki do mojego rovera.

podejrzewam, że w każdym sklepie zajmującym się sprzedażą "tego typu rzeczy" w Twoim regionie :mrgreen: ... konkretnych namiarów niestety nie znam :/

kostas - Czw Lis 27, 2008 11:56

Jak masz bosha, bedzie latwo dopasować te szczotki, natomiast jeśli magneto marelli to jest do tego tyle rodzajów szczotek, że w połowie sklepów nie wiedzą jakie mają ci dać. :)
sTERYD - Czw Lis 27, 2008 18:03

na 99,9% M-M więc najprościej będzie dokupić jakieś większe szczotki i dopiłować... z tulejkami to najpewniej na miarę :/ problem będzie też z montażem, bo kabelki szczotek są zgrzane na stałe- pewnie producent przewidział wymianę całego rozrusznika)... najpewniej kawałek cienkiej rurki miedzianej (jak na przewody hamulcowe) i zacisnąć do starego przewodu... :cool:
BoloSr - Czw Lis 27, 2008 19:19

sTERYD napisał/a:
na 99,9% M-M więc najprościej będzie dokupić jakieś większe szczotki i dopiłować... z tulejkami to najpewniej na miarę :/ problem będzie też z montażem, bo kabelki szczotek są zgrzane na stałe- pewnie producent przewidział wymianę całego rozrusznika)... najpewniej kawałek cienkiej rurki miedzianej (jak na przewody hamulcowe) i zacisnąć do starego przewodu... :cool:


to w Fiacie tez bylo MM bez problemu mozna bylo wymienic te rzeczy a tu takie cyrki cos mi sie nie wydaje :grin:

sTERYD - Pią Lis 28, 2008 10:30

wiesz... problem, w tym, że to by trzeba było znaleźć jakiegoś kumatego sprzedawcę, ktory by sprawdził nr rozrusznika i dobrał na jego podstawie z odpowiedniego fiata... :/
BoloSr - Pią Lis 28, 2008 10:39

sTERYD napisał/a:
wiesz... problem, w tym, że to by trzeba było znaleźć jakiegoś kumatego sprzedawcę, ktory by sprawdził nr rozrusznika i dobrał na jego podstawie z odpowiedniego fiata... :/


predzej to trzeba samemu poszukac i zrobic tego rozpiske co i jak i od czego pasuje bo sprzedawcy sa zakręceni i to strasznie bo jak cos chcialem do swojego MG to tylko oczy robia :) a jak im moiwe ze to jest to i pasuje od tego to co innego