Zobacz temat - [R620] Poduszki silnika
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Poduszki silnika

Kobi84 - Czw Lis 27, 2008 22:12
Temat postu: [R620] Poduszki silnika
Witam wszystkich. Od długiego czasu mam problem z wibracjami silnika odczuwalnymi w samochodzie. Okazało się że jest padnięta poduszka będąca pod kolektorem dolotowym.
Może ktoś orientuje się gdzie w Warszawie można kupić poduszki do tego auta i w jakich cenach. Myślę żę powinienem wymienić wszystkie cztery by mieć pewność że nie bede miał podobnych problemów. Niestety ciężko je dostać. Nie chcę ryzykować i kupować używanych. No chyba że okazyjna cena i ktoś da mi na nie gwarancję.

NEOSSS - Czw Lis 27, 2008 23:23

Kobi84, na poduszki nikt Ci nie da gwarancji jezeli chodzi o uzywki, no chyba ze ma po przebiegu 50tysiecy w co watpie... Nowki pytaj w ASO Hondy lub u Tomiego jezeli chodzi o uzywki moge wybrac z Anglika z niskim przebiegiem
Kobi84 - Pią Lis 28, 2008 23:57

Jaki przebieg tego auta? Ile byś chciał za nie ?
NEOSSS - Sob Lis 29, 2008 00:00

Kobi84, zapraszam na PW lub telefonicznie ale to juz jutro bo dzis jestem wykoncozny
Osamboch - Sob Lis 29, 2008 12:04

Cytat:
Może ktoś orientuje się gdzie w Warszawie można kupić poduszki do tego auta i w jakich cenach. Myślę żę powinienem wymienić wszystkie cztery by mieć pewność że nie bede miał podobnych problemów. Niestety ciężko je dostać.


Kobi84 Ja też szukałem poduszek do siebie, ale ze względu na przedświąteczny dołek finansowy wznowię poszukiwania w przyszłym roku.
Jednakże udało mi się znaleźć w internecie jedno miejsce gdzie mają jakieś nowe poduszki do Roverków. Więc jeśli uprzesz się jednak na nowe to sprawdź to:

TEDGUM - Obsługa klienta - Dział Sprzedaży i Regeneracji

Adres:
ul. Kokota 150
41-711 Ruda Śląska
woj. śląskie
Polska

E-mail: info@tedgum.pl

Nr telefonu: + 48 (32) 2401543
Fax: + 48 (32) 7203166


A tu link do katalogu on-line, w którym znalazłem poduszki do Roverków:

http://www.tedgum.pl/pl/katalog/ROVER-GROUP.html

Niestety nie mam pojęcia jak jest u nich z asortymentem i cenami, ale spróbuj tam zadzwonić to może dowiesz się czegoś więcej.

PS Jakbyś się coś wartego uwagi dowiedział, daj znać :wink:

Kobi84 - Sob Lis 29, 2008 13:11

Osamboch, Dzięki za namiary. Po weekendzie zadzwonie do tej firmy i dowiem się co posiadają. Oczywiście dam znać co i jak.
mocek - Czw Sty 01, 2009 14:02

Orientuje się ktoś gdzie we Wrocławiu można dostać przednią poduszkę do silnika 1,8 w 600 :?:
maciej - Czw Sty 01, 2009 15:59

Zadzwoń i zapytaj www.tomateam.pl :)