Zobacz temat - [r25] Pasy bezpieczeństwa i kładzenie tylnej kanapy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r25] Pasy bezpieczeństwa i kładzenie tylnej kanapy

Pazdzioch - Pią Lis 28, 2008 00:30
Temat postu: [r25] Pasy bezpieczeństwa i kładzenie tylnej kanapy
Mam pytanie odnośnie klamki kanapy tylnej do kładzenia oparcia tzn. poprzedni właściciel chyba wychodził z założenia że "im mocniej tym lepiej" i pourywał oby dwie plastikowe klamki do kładzenia tylnej kanapy :???: Czy da się coś takiego kupić i gdzie. Na allegro ciężko mi to było znaleźć a dokładnie poddałem się po godzinie wpisywania prze kosmicznych haseł i oglądania klamek wnętrza itp. A druga sprawa to to że mam z tyłu środkowy pas biodrowy i chciałem zmienić go na 3punktowy. Wnerwia mnie jak tam z tyłu lata a zawsze jak go schowam to prawo Murphy'ego wsiada pasażer i trza go wyciągać :evil: Widziałem na tylnej kanapie od strony bagażnika zaślepkę więc podejrzewam że da się tam taki wkręcić ale nie wiem tego na pewno więc wolę się poradzić może już ktoś to robił. A może ma ktoś w ogóle taki pas do sprzedania bo na allegro znalazłem ale nie pod kolor innych i to był z 45ątki.
coldmanns - Pią Lis 28, 2008 01:11

Taki pas powinien być na tomateam.pl , a jak nie to zadzwon do Tomiego i może uda się go ściągnąć.

Takie klamki, jak nie ma na allegro, to musisz poszukać gdzieś na szrocie i śledzić aukcje na allegro. Prędzej czy pozniej się pokaże.
Poszukaj w aukcjach kogoś kto ma r 200 na częsci po wypadku i zadzwon do niego z zapytaniem czy nie ma takiej części.
Np. tutaj:
http://www.moto.allegro.p...tyl_czesci.html

Brt - Pią Lis 28, 2008 11:04

Pazdzioch, jaki masz kolor tego pasa ??
Pazdzioch - Pią Lis 28, 2008 17:28

czarny
Brt - Pią Lis 28, 2008 18:29

Mam szary od R200, ale muszę obejrzeć w jakim jest stanie. A co do klapek do tylnej kanapy, to chyba w R25 i R200 są różne wiec też nie pomogę :|
Paul - Pią Lis 28, 2008 20:46

Brt napisał/a:
to chyba w R25 i R200 są różne wiec też nie pomogę
Nawet w R200 były różne, chociaż nie wiem, wg jakiego 'klucza'.
Pazdzioch - Sob Lis 29, 2008 10:15

Jak mi się uda to zrobię zdjęcie i pasa i tych klamek, to będzie wiadomo co i jak.
firefighter - Sob Lis 29, 2008 16:50

Ok ja mam całe tylne kpl.oparcie do R25 możemy się dogadać jak byś chciał z tym, że tylny środkowy pas beswładnościowy przykręcany jest od strony tapicerki (trzeba zdemontować tapicerkę oparcia aby dostać się do śruby mocującej pas).To mogli wymyslić tylko Angole :nook:
Jak co to PW lub mail