Zobacz temat - PENTAGRAM Nomad P5210
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - PENTAGRAM Nomad P5210

xxxlegiaxxx - Wto Gru 02, 2008 21:27
Temat postu: PENTAGRAM Nomad P5210
Na kilku stronach znalazłem bardzo dobre opinie o tym sprzęcie. Czy ktoś z forumowiczów posiada taki sprzęcik ?

Szukam jakiejś navi około 400 zł, a najlepiej taniej :P Czy znacie jakieś dobre rozwiązania ? Dobrze by było jakby dało się wgrywać mapy. Czy możecie się zgodzić że AUTOMAPA to najlepsza ze wszystkich map (tak napisali na stronie).

NOMAD

ploomy - Wto Gru 02, 2008 22:33

Miesiąc temu sprawiłem sobie Nomada i powiem, że na razie nie mam się do czego przyczepić, ale to pewnie z tego względu, że dopiero zaczynam przygodę w tym temacie. Ogólnie jestem zadowolony z nawigacji bo już kilka tras zaliczyłem i bezbłędnie zostałem doprowadzony do celu (raz przez wybitą szutrówkę, ale z własnej winy). Automapa i bodajże Mapamap to liderzy na naszym rynku i to raczej nie bez powodu. Jeśli chcesz w miarę dobry sprzęt z odblokowanym Wincem, za niewygórowaną cenę to myślę że to niezła propozycja.
xxxlegiaxxx - Nie Gru 07, 2008 22:15

Szkoda że za jedyną, ale dzięki za opinię. W sklepach się szybciutko rozchodzi i są braki w zapasach. Chyba wiem jaki sobie sprawie prezent na Święta :)

Update...

Kupiłem ją i jestem zadowolony. AutoMapa 5.1.1 (chyba) działa bezproblemowo. Tak przy okazji, czy ma ktoś może jakieś programy lub gierki do WinCE :P ?