Zobacz temat - [R416] Oświetlenie bagażnika
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] Oświetlenie bagażnika

takikolo - Sro Gru 03, 2008 18:19
Temat postu: [R416] Oświetlenie bagażnika
Witam wszystkich, zostałem szczęśliwym właścicielem Rovera 416 Si. Mam z nim tylko jeden, jedyny, malutki problem, nigdzie nie mogę znaleźć informacji an temat oświetlenie bagażnika. Wiem tylko, że w moim bagażniku nie ma światełka, ale po lewej stronie na ściance znajduje się jakieś puste miejsce. Wygląda to tak jakby tam miała być lampka/żarówka, chętnie bym ją dokupił tylko nigdzie nie mogę znaleźć żadnej informacji na ten temat, więc może ktoś z was będzie potrafił mi pomóc! z góry wielkie dzięki za pomoc i pozdrawiam wszystkich posiadaczy Roverk-ów ;)

AndrewS: Poprawilem temat, prosze wlasciwie nazywac temat !

sTERYD - Sro Gru 03, 2008 20:18

istotnie tam jest lampka i zaświeca się po otworzeniu bagażnika.

Jeśli dobrze pamiętam to dokładnie taka sama jest w kadecie kombi do oświetlania bagażnika... chyba jedną jeszcze mam w garażu... :hm:
Na 100% będzie pasować od civica :cool:
Żarówka to tam przychodzi taka rurka bodaj C10W

greg_szczytno - Czw Gru 04, 2008 22:09

jedno małe pytanko - sedan czy hatchback
kasjopea - Czw Gru 04, 2008 22:21

no jak na ściance to hatchback, w sedanie jest na klapie u góry
takikolo - Czw Gru 04, 2008 23:23

zdecydowanie Hatchback:D wiec czy ktoś z was wie gdzie kupię tak ową żarówkę ? :) ps. przepraszam teraz tematy będę nazywał po imieniu :) ;)
kasjopea - Czw Gru 04, 2008 23:32

żarówkę to w każdym samochodowym pewnie, a lampkę może na szrocie, albo allegro, skoro już wiesz, że od civica pasuje :smile:
cabriolecik - Pią Gru 05, 2008 00:06

A czy cabrio R216, 95rok ma też fabryczną lampkę w bagażniku? Bo u mnie nie ma
i właśnie przymierzam się do montażu. A natrafiłem na ten post.

konrad2104 - Pią Gru 05, 2008 04:38

U mnie fabrycznie po prawej stronie w tapicerce zamocowana jest.(i de facto popsula sie)
greg_szczytno - Pią Gru 05, 2008 20:34

Ja na początku miałem problem z tym małym pożytecznym ustrojstwem (oczywiście mam sedana więc u góry jest to zamontowane) - przyczyną niesprawności był po pierwsze bezpiecznik po drugi nie dopięta kostra która powodowała zwarcia. U siebie obluuuuukaj czy jest tam kosteczka czy tylko urwany kabel - jak będziesz kupował to będziesz widział czy będzie pasowała kostka - gniazdo, lub zmuszony bedziesz popróbować na "krótko".
Rada 2 - dla pewności przed włączeniem sprawdz bezpiecznik ;) co by czegoś nie sfajczyć :)

komarek - Pią Gru 05, 2008 22:56

u mnie z kolei brakowało klosza i wyglądało to tragicznie
szukałem na allegro i miał ten kawałek szkła (plastiku) kosztować niby 20 złoty plus wysyłka
więc mój ojciec sam postanowił zrobić klosz z plastiku i jest elegancko
wkleję fotkę może jutro :smile: