Zobacz temat - [R620] Gaśnie podczas jazdy i potem ciężko go odpalić
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Gaśnie podczas jazdy i potem ciężko go odpalić

PrzemoPe - Sob Gru 13, 2008 12:59
Temat postu: [R620] Gaśnie podczas jazdy i potem ciężko go odpalić
Witam. dziś podczas jazdy po zapaleniu się kontrolki silnika auto zgasło, po ponownym przekręceniu zapłonu, kontrolka zgasła, i po chwili znów się zapaliła, po długim kręceniu rozrusznikiem auto zapaliło, ale przez chwilę chodziło, tak jakby nie na wszystkie cylindry, po czym po wysprzęgleniu znowu zgasło, jako że jechałem jeszcze odpaliłem auto z rozpędu, dojechałem na parking, i po ponownym wysprzęgleniu auto znowu zgasło, zapchałem na miejsce parkingowe. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
NEOSSS - Sob Gru 13, 2008 13:18

PrzemoPe, sprawdz czujnik polozenia walu jest on miedzy skrzynia a podstawa pompy nad polosia kierowcy, idzie do niego czarny przewod...
Jary - Sob Gru 13, 2008 21:13

A ja bym się skoncentrowl na pompie - nastawnik dawki paliwa :wink:
PrzemoPe - Nie Gru 14, 2008 14:15
Temat postu: Wielkie Dzięki
Wielkie Dzięki NEOSSS za radę, wyczyściłem czujnik zgodnie z informacją z manuala, i na razie jest ok, kontrolka się nie zapala, auto ładnie pali. Widzę że handlujesz częściami, potrzebuje zdrowy wydech do 620 Sdi, a najbardziej środkową rurę z tłumikiem, jak masz to daj znać. GORĄCO POZDRAWIAM.
NEOSSS - Nie Gru 14, 2008 15:11

PrzemoPe, zapraszam na PW, gdyby problem sie pojawil polecam przejrzec takze wiazke