Zobacz temat - [R400] Podświetlenie zegarów, zegarka, pokręteł, popielniczk
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400] Podświetlenie zegarów, zegarka, pokręteł, popielniczk

Raek - Wto Gru 23, 2008 15:01
Temat postu: [R400] Podświetlenie zegarów, zegarka, pokręteł, popielniczk
Witam. Jestem jakieś dwa miesiące po zakupie Roverka, ale dopiero teraz zabrałem sie porządnie za zlikwidowanie wszystkich jego niesprawności (forum sporo pomogło) i utknąłem na podświetleniu zegarów, zegarka, pokręteł i popielniczki, jednym słowem mówiąc ciemno na desce jak w d... Działają i są podświetlone tylko przyciski funkcyjne typu halogeny czy podgrzewanie szyby. Na początek pomyślałem ze to z pewnością bezpiecznik wieć go wymieniłem - dalej nic, więc przed napisaniem posta sprawdzilem żarówki podświetlające liczniki te też są dobre, reszty nie rozbierałem bo wydaje mi się to bez sensu, problem leży gdzieś indziej... tylko gdzie? :/
praktis - Wto Gru 23, 2008 23:20

Tu:

http://www.roverki.pl/article.php?sid=458

fearless - Wto Gru 23, 2008 23:31

Ja u siebie miałem podobnie, w moim przypadku wystarczyło odkręcić zegary i poruszać żarówkami - trochę chyba zaśniedziały, w przypadku popielniczki i podświetlenia deski ogrzewania - miałem spalone żarówki.
Raek - Sro Gru 24, 2008 08:29

Praktis:

Dzięki, ale już znalazłem ten artykuł, jak już mówiłem nie będe rozkręcał, bo wydaje mi się ze żarówki są dobre. :(

Fearless:

Napisałem że sprawdziłem żarówki zegarów, wiec sprawdzając każdą pokolei ruszałem (też nie są spalone). :(

Podejrzewam jakiś kabel zasilający to wszystko (o ile to jeden), tylko nie wiem gdzie go szukać... (?) :(

boros - Sob Gru 27, 2008 20:21

a sprawdzales tylne postojowki ?? gdzies czytalem ze jak sie jedna popsuje to podswietlenie gasnie. pozdro
Raek - Nie Gru 28, 2008 15:25

Boroś napisał/a:
a sprawdzales tylne postojowki ?? gdzies czytalem ze jak sie jedna popsuje to podswietlenie gasnie. pozdro


O tym nie wiedziałem :shock: , lece sprawdzić...

Już jestem.. Postojówki świecą jak należy, w środku bez zmian.. :(