Zobacz temat - [R75] Ogrzewanie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Ogrzewanie

Makis - Czw Gru 25, 2008 12:30
Temat postu: [R75] Ogrzewanie
Witam! Mam pytanie na temat nadmuchu na tylne siedzenia, u mnie niezależnie od ustawionej temperatury zawsze dmucha zimne powietrze do tyłu, z przodu jest ok i ogrzewanie działa prawidłowo, tak mi się wydaje. Czy to normalne?
Brt - Czw Gru 25, 2008 12:58

Technicznego FAQ się nie czytało ;)
http://www.roverki.pl/mod...ies=Technika#96

gustav.pl - Czw Gru 25, 2008 13:01

Tak ma być. Regulować można tylko temp. nawiewu na przodzie kabiny. Z tyłu zawsze będzie wiało chłodem. Ten typ już tak ma.
Pozdrawiam. :smile:

Thrillco - Czw Gru 25, 2008 13:03

a mi z tyłu dmucha tym samym co na przedzie :D No lae moj R75 to w ogóle jakiś inny bo ma nawet skóre na drzwiach zamiast "szmaty".
Makis - Czw Gru 25, 2008 13:24
Temat postu: [R75 2.0CDT '02]
Dzięki!!!! Brt , a nie czytało się technicznego, ale przeczytam. :lol:
Brt - Czw Gru 25, 2008 13:28

3mam za słowo ;) :ok: :)
Dziadek - Czw Gru 25, 2008 13:35

Na zimę najlepiej zamknąć.Na stopy będzie wiało ciepłym.Tam jest to samo co z przodu.
marcin_i_alunia - Sob Gru 27, 2008 19:31

A czy zna ktos sposób aby przekierowac jakos powietrze w taki sposób aby ze środkowego tunelu na tył leciało albo ciepłe albo zimne? Bez sensu jest gdy leci tam tylko to z zewnątrz tym bardziej, że w zimę jest zimno i raczej każdy chce sie dogrzać a latem przydałaby się klima... Kurde czasem jak się tak zastanawiam to muszę stwierdzić, że do niektórych rzeczy w R75 jakieś oszołomy się dorwały i projektowały. Strasznie dużo w nim beznadziejnie głupich rozwiązań, które zamiast ułatwiać to uprzykrzają życie kierowcy i pasażerom.
edward25 - Nie Gru 28, 2008 09:43

a ja inne wyciągnąłem wnioski.
Gdyby nie było tego zimnego nawiewu w zimie, to wnętrze nagrzewa się szybciej do żądanej temperatury i nadmuchy ustają i nie ma dobrego przewietrzania kabiny i robi się duszno.
W lecie, przy działającej klimatyzacji, miły jest powiew górą ciepłego powietrza.

Zawsze można te nastawy zmienić i ustawić tak, aby było nam przyjemnie i rześko :)

janusz87 - Nie Gru 28, 2008 11:18

Witam serdecznie mam takom małom awarie.Z ogrzewaniem ze raz grzeje razraz nie grzeje,wczoraj w nocy jak jechalismy to nie dzialalo nam ogrzewanie wjechalismy do garazu i tam silnik chodzil na wlasnych obrotach troche gazu dostawal minimum do 4tysiecy obrotów,zbiorniczek od wlewu płynu byl otwarty i jak naciskałem waz jak idzie do chlodnicy to zaczol sie nagrzewac dostal swoja temperature i grzalo jaka moze byc przyczyna tego,radza w chlodnicy chlodniczka proszę o pomoc z góry dziekuje bardzo :cry: :cry:
Rowan - Nie Gru 28, 2008 11:44

janusz87, jeszcze raz :!:
To nie jest temat odnośnie twojego auta. Załóż nowy. To jest temat o R75. Nie zaśmiecaj forum.

thef - Nie Gru 28, 2008 16:01

Janusz, przeczytaj wiadomość prywatną ode mnie. Masz już dawno założony oddzielny temat.