Zobacz temat - [R416] Problem z nawiewem na szybę i nogi
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] Problem z nawiewem na szybę i nogi

pitero10 - Nie Gru 28, 2008 23:12
Temat postu: [R416] Problem z nawiewem na szybę i nogi
Witam mam problem z roverkiem 416 si a konkretnie nie dziła mi 1i2 bieg nawiewu i do tego nie mam nawiewu na szybe i nogi i mam problem z zaparowana szybą z góry dziekuje za rade
thef - Nie Gru 28, 2008 23:17

Co do niedziałania biegów nawiewu, to poszukaj postów o rezystorach nawiewu. Reszta może mieć przyczynę w usterce linki sterującej, może po prostu spadła.
farek - Nie Gru 28, 2008 23:17

1 i 2 bieg to na pewno wina rezystora dmuchawy.. mnostwo na ten temat jest info na forum. Naprawa to groszowe sprawy
TARADAJA - Nie Gru 28, 2008 23:21

odnośnie nawiewu to padł ci rezystor nawiewu umiejscowiony przy dmuchawie. Trzeba go wymontować lecieć so sklepu elektronicznego i kupić takowy rezystor wlutować i po sprawie. Poszukaj w "szukajce" był tam fajny ilustrowany artykuł :grin: Odnośnie drugiego pytania to zablokowało się, spadło albo zerwało cięgno regulacji nawiewu. Trzeba schylić się pod schowkiem pasażera i ruszać pokrętłem i patrzec co się dzieje .Nie ma tragedi są tam tylko 3 albo 4 linki(pręty). :ok: Pozdrawiam
pitero10 - Nie Gru 28, 2008 23:24
Temat postu: Dzięki
dziuęki sprawdze to sobie
faecd - Nie Gru 28, 2008 23:36

rezystor 10w /1ohm cos takiego u mnie w elektronicznym za zeta byl:D troche rzezba z lutoowaniem ale polak zawsze da rade, na glownej w technicznym masz info, ladnie rozpisane itd:D