Zobacz temat - [R25 2.0iDT z klimą] kolizja - układ chłodzenia
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25 2.0iDT z klimą] kolizja - układ chłodzenia

Pazdzioch - Pią Sty 02, 2009 17:54
Temat postu: [R25 2.0iDT z klimą] kolizja - układ chłodzenia
Witam! Jestem po małej kolizji, niestety straty jak dla mnie dosyć spore. Tzn dostałem w lewą część maski bliżej środka i z chłodnicy się polało. Zdemontowałem już zderzak (do wymiany) pas przedni jest trochę wgnieciony, ale myślę że da się go naciągnąć. Mam natomiast problem z demontażem chłodnicy bo nie chce narobić większych szkód niż mam. Do tego przy uderzeniu zgniotło jakiś zbiornik, ale nie wiem co to jest był zamontowany po lewej stronie chłodnicy. Wchodzą do niego dwa przewody z chłodnicy z czujnikiem chyba temperatury ale głowy nie daje sobie obciąć. Jutro dorzucę zdjęcia.
Natomiast na co uważać przy zdejmowaniu tej chłodnicy bo strasznie tam ciasno i nie wiem za bardzo które węże odpinać.

keczu - Pią Sty 02, 2009 18:05

http://moto.allegro.pl/it...imatyzacji.html Pewnie cos takiego,czyli skraplacz klim.
Pazdzioch - Pią Sty 02, 2009 18:21

no to chyba będzie to, tylko czemu to było przykręcone na [przodzie chłodnicy taki sposób że te przewody było widać przez grill jak autko było jeszcze całe. Z resztą jutro wrzucę zdjęcia to będzie wszystko wiadomo.

[ Dodano: Pią Sty 02, 2009 18:23 ]
a da się zdemontować pas przedni bez użycia spawarki, bo z tego też jestem zielony, a jak jutro rurze z pracą w garażu to będzie za późno na pytania a chciałem go troche naprostować jak się da zdjąć :razz:

keczu - Pią Sty 02, 2009 18:48

Szczerze to nie jestem pewny,ale raczej nie.Wyglada ze wszystko jest zgrzewane.Na podanym linku masz przedni pas w trzech stanach rozkladu :mrgreen: .I wiec ten pierwszy to wiadomo nowa czesc do wspawania,ale ten drugi widac ze byl ciety,nawet kawalek podluznicy zostal. http://moto.allegro.pl/it...e_rover_25.html
NEOSSS - Sob Sty 03, 2009 11:28

Pazdzioch, pasy sa zgrzewane wystarczy rozwiercic na zgrzewach...
Gdybys potrzebowal czesci to przed chwila przywiozlem 25 z nowiutkim zderzakiem, maska i lampami, pas mam calutki... Babka zatrzymala sie na pupie poprzednika i wymienili ale nie zdazyli pomalowac