Zobacz temat - wakacje 2009
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Spoty lokalne - wakacje 2009

pioneer_SRT - Wto Sty 06, 2009 23:58
Temat postu: wakacje 2009
Ludziska!!!!!!
Macie jakieś plany w Wakacje na przełomie Lipca-Sierpnia??????? bo możebysmy zrobili jakiś zlot klubu nad morzem hehe

walkie - Sro Sty 07, 2009 08:15

pioneer_SRT, pocieszny jesteś. :)
A na ferie co robisz? :)

wiciu2xlc - Sro Sty 07, 2009 12:13

:hahaha: Ja będę się opalał na Ibizie, pił zimne drinki, obściskiwał gorące panienki, a w nocy będę moim nowym MG ścigał się z lokalnymi łobuzami. i tak przez lipiec, sierpień i wrzesień. AA i odwalę taką imprezkę urodzinową w sierpniu, że mnie na Ibizie zapamiętaja na długo. Chce się ktoś zabrać ze mną ??
pioneer_SRT - Sro Sty 07, 2009 18:25

bo juz czas myslec o wakacjach gdzie co i jak i szukania osrodkow i rezerwonia bo zajebiscie by bylo jak bysmy zrobili zlot roverkow nad morzem przejazd itp
Tomas - Sro Sty 07, 2009 22:37

Ja proponuje lotnisko w Bagiczu, blisko do Kołobrzegu i Ustronia morskiego. Dużo przestrzeni, nad morzem latem ciężko z przestrzenią. Tylko tam sie obywa też latem jakaś impereza muzyczna wiec trzeba, wybrać jakiś inny termin i zarezerwować miejsce i termin, ale to juz prośba do zarządu klubu. Wiec proponuje, ustalić temin i rozpocząć przygotowania. Osobiście mogę pomóc w przygowanich, ale sprawy organizacyjne i finasowe (zbieranie funduszy od chętnych) należą do władz klubu.
emes - Czw Sty 08, 2009 16:44

pioneer_SRT napisał/a:
juz czas myslec o wakacjach gdzie co i jak i szukania osrodkow i rezerwonia


Spokojnie, powoli :-) Temat umieszczony jest w spotach lokalnych, więc na początek: mówimy o spocie, nie o zlocie :-) Autor tematu zwraca się po prostu do ludzisków, kto wybiera się na urlop (w domyśle nad Bałtyk) w okresie wakacyjnym :-) (tak to rozumiem). Podobna historia miała miejsce w ubiegłym roku, odbył się nawet spot w Pobierowie :-)

Nawiązując jeszcze do poruszonej sprawy zlotu, na chwilę obecną mogę powiedzieć, że temat powoli zaczyna się ruszać :-)

maniaq - Czw Sty 08, 2009 16:53

a bedzie mozna glosowac co do terminow , jakas ankieta itp >? bo ja mam rozlegle plany wakacyjne heheheh i chcialbym je zsynchronizowac z R

oczywiscie im wczesniej tym lepiej, wiec jak sa jakies "przecieki" to prosilbym o podeslanie info ;)

z gory dziekuje :D

pioneer_SRT - Czw Sty 08, 2009 22:10

piszcie pierw jaka data wam bedzie pasowac na zlot/spot wakacyjny to sie wybierze termin jzu ogolny
adrian88 - Czw Sty 08, 2009 23:14

Tomas220 napisał/a:
Ja proponuje lotnisko w Bagiczu, blisko do Kołobrzegu i Ustronia morskiego.


Jestem za, a nawet przeciw (jeśli będzie opcja, że na śląsku :P )