Zobacz temat - [R600] Nieplanowany poślizg i bum :(
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600] Nieplanowany poślizg i bum :(

balrog - Czw Sty 08, 2009 18:48
Temat postu: [R600] Nieplanowany poślizg i bum :(
Uderzyłem prawym tylnym kołem w krawężnik, byłem u mechanika pooglądał i powiedział ze pewnie zwrotnica ukrzywiona, wahacze niby w dobrym stanie są. Prawe koło na pewno jest cofnięte do tyłu względem lewego, można to sprawdzić na szerokość dłoni. Jak myślicie, czy po wyprostowaniu bedzie się dało jeździć jak przed uderzeniem? Duzo może zależeć od szczęścia i umiejętności blacharza. Jeśli nie to wymieniać całą belke dla świętego spokoju czy tylko zwrotnice?

Zdrówka

phuss - Czw Sty 08, 2009 19:49

Nie ba się w prostowanie belki. Po pierwsze bardzo mało prawdopodobne aby doprowadzić ją do stanu pierwotnego, po drugie bedzie osłabiona.
Kup używaną na jakmś szrocie czy gdzieś to majątku nie kosztuje.

[ Dodano: Czw Sty 08, 2009 19:54 ]
poczytaj to:
http://forum.roverki.eu/v...155fcb48392d8d7

balrog - Czw Sty 08, 2009 22:13

Dzięki za odpowiedź i tego linka :)

[ Dodano: Czw Sty 15, 2009 12:39 ]
Musze wymienić wahacz poprzeczny, dowiadywalem sie ceny w sklepach i oryginaly chodza po okolo 150zl a zamienniki 64zl. W tomateam YAMATO kosztuje 170zl, wiec domyslam sie ze to tez oryginal. Lepiej zainwestowac w oryginal czy mozna bez strachu kupic zamiennik i bedzie sie dobrze trzymal? Jestem w stanie kupic oryginal ale jesli nie ma wiekszej roznicy to nie ma sensu wydawac ponad 2x wiecej. Co o tym myslicie? Doradzcie prosze ;)