Zobacz temat - [R25] Klima
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25] Klima

Pazdzioch - Pon Sty 19, 2009 17:39
Temat postu: [R25] Klima
Witam! Po małej kolizji mam do wymiany chłodnicę i osuszacz (chyba tak się to nazywa) ale u siebie mam dorabiana klimę oczywiście przez dilera Rovera. Do czego zmierzam, czy są jakieś przejściówki do przewodów z klimy które pozwoliły by na montaż osuszacza i chłodnicy właściwej dla R25 ?
Na dołączonych zdjęciach zaznaczyłem na czerwono miejsce gdzie chcę wkręcić przejściówkę jeśli takie coś w ogóle istnieje :)

b0b3k - Pon Sty 19, 2009 19:15

o kurde! w koncu ktos ma taką chłodnice jak ja .. nie moglem do tej pory nigdzie takej znaleść :) jak znajdziesz identyczną gdzieś to daj znac :)
Pazdzioch - Pon Sty 19, 2009 19:23

Ta była montowana w Krakowie firma ElCar ul.Nałkowskiego 29
Tzn Diler sprowadził auto ubogo wyposażone i potem doposażał je na terenie polski bo chłodnica była zakładana 17 czerwca 03r a salonowa faktura zakupu pierwszego właściciela jest na lipiec 03r wystawiona. W związku z tym mam cudo jakie mam z resztą Ty też :/

BoloSr - Pon Sty 19, 2009 19:41
Temat postu: Re: [R25] Klima
Pazdzioch napisał/a:
Witam! Po małej kolizji mam do wymiany chłodnicę i osuszacz (chyba tak się to nazywa) ale u siebie mam dorabiana klimę oczywiście przez dilera Rovera. Do czego zmierzam, czy są jakieś przejściówki do przewodów z klimy które pozwoliły by na montaż osuszacza i chłodnicy właściwej dla R25 ?
Na dołączonych zdjęciach zaznaczyłem na czerwono miejsce gdzie chcę wkręcić przejściówkę jeśli takie coś w ogóle istnieje :)


mysle ze tzreba by zakupic te elementy ktore chesz wymienic a potem isc do tokarza i dorobic przejsciowki innego spopsbu nie widze :bezradny:

b0b3k - Pon Sty 19, 2009 20:14

jak bedziesz szukal takiej samej chlodnicy to daj znac
marek78 - Wto Sty 20, 2009 10:35
Temat postu: Re: [R25] Klima
Pazdzioch napisał/a:
Witam! Po małej kolizji mam do wymiany chłodnicę i osuszacz (chyba tak się to nazywa) ale u siebie mam dorabiana klimę oczywiście przez dilera Rovera. Do czego zmierzam, czy są jakieś przejściówki do przewodów z klimy które pozwoliły by na montaż osuszacza i chłodnicy właściwej dla R25 ?
Na dołączonych zdjęciach zaznaczyłem na czerwono miejsce gdzie chcę wkręcić przejściówkę jeśli takie coś w ogóle istnieje :)
Mam do Ciebie małe pytanko;gdzie zakładałeś klime i ile Cię to kosztowało oczywiście jeśli można wiedzieć,gdyż też bym był czymś takim zaiteresowany.Pozdrawiam. :idea:
Pazdzioch - Wto Sty 20, 2009 20:08

Ja nie zakładałem klimy, tylko diler Rovera zakładał przed sprzedażą salonową.
A gdzie było montowane jest napisane w mojej poprzedniej odpowiedzi.