Zobacz temat - [R 216 '92] Alarm warszawa
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover 200/400 lata 92-95 (kanciak)
oraz Rover 200 coupe/cabrio i Rover 400 tourer - [R 216 '92] Alarm warszawa


daniel_216 - Sro Sty 21, 2009 20:46
Temat postu: [R 216 '92] Alarm warszawa
Witam
Mam problem, niedawno kupilem rovera 216 z 92. Z dokumentami dostalem tylko kluczyki bez pilota alarmu i bez kodu imobilaizera.
Po wyjęciu akumulatora i ponownym jego zamontowaniu pod zegarami zapalila sie kontrolka alarmu, ktora wczesniej sie nie palila. Teraz nie moge odpalic samochodu ( zapalaja sie kontrolki, swiatla sie pala ale silnik nie kreci).
Wyczytalem na forum ze musze dokupic pilota i go dostric do mojego imobilazera ale nie bede ciagną samochodu do Krakowa.
Czy ktos zna odpowiedni zaklad w Warszawie albo w okolicy i czy jesli dokupie uzywany pilot na allegro to tez da sie do dostroic do mojego autka??
Dzieki za zainteresowanie i odpowiedz

cagiva - Czw Sty 22, 2009 00:43
Temat postu: Hm
Mam podobny problem jak ty i czekam własnie na elektryka <poszukaj na forum:)> wg mnie bedziesz musiał kogos znalesc kto podłączy autko pod komputer, wyłączy alarm i wgra nowy kod do alarmu.. W krakowie robią to za 350 zł z pilotem nowym <allegro> a bez pilota umówiony jestem z gosciem na 200 zł + przejazd.. Imo odcina <podobno> wtryski, zapłon i rozrusznik, alarm połączony jest <z tego co mi mówili> z komputerem i imob wiec nie łatwo go wywalić.. Masz jeszcze jedno wyjście jedz na złomowisko gdzie bedzie Roverek jakiego masz i kup całość instalacji alarm i komp <nie doradze dokładnie co> Albo podłączenie pod komputer.. jak cos pisz do mnie na gg..
Gość - Czw Sty 22, 2009 08:28

W sprawie programowania skontaktuj się z kolegą Mariusz418, może on pomoże.
ywis - Czw Sty 22, 2009 08:44

RODZOSM napisał/a:
może on pomoże.


Na pewno pomoże... a i przy okazji odczyta kod immo., którym będziesz mógł rozkodowywać za pomocą kluczyka.