Zobacz temat - Żegnam się...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Żegnam się...

Adrian355 - Sro Sty 21, 2009 21:07
Temat postu: Żegnam się...
Nie chciałem żeby było chamsko... to się żegnam jak potrzeba...
Nie wiem w zasadzie czemu to robię... ale muszę... jak byście kiedyś potrzebowali czy zaklepać tor w Radomiu czy coś to GG: 3117171

Życzę wszystkim szczęścia i Do widzenia :)



Adrian355


Admin proszę o usunięcie konta

Brt - Sro Sty 21, 2009 21:09

a Tobie co sie stało ;> na dywanik mi tu proszę ale już i spiewaj o co kaman ;>
Zukowaty - Sro Sty 21, 2009 21:16

Brt, ja juz kolege mecze na gg co mu do glowy strzelilo zeby nas zostawiac :razz:
walkie - Sro Sty 21, 2009 21:17

To ma teraz piekło. Ja go na PW molestuje hehe :D
Brt - Sro Sty 21, 2009 21:20

Adrian ... czy Ty myslisz ,ze admin ot tak Ci konto usunie :lol: ZAPOMNIJ :twisted: podanie 2 zdjecia, no i wiesz .... musi nabrać mocy urzędowej :papieros: póxniej Admini rozpatrzą, zrobimy w razie czego ankietę na forum no i może wtedy :hm: a i jeszcze pisemna zgoda Cioci kasjo w załaczniku :twisted:
kasjopea - Sro Sty 21, 2009 21:33

Adrian355, ani się waż, bo :foch:
Adrian355 - Sro Sty 21, 2009 21:51

Ponaglam prośbę do administratora o usunięcie konta użytkownika. A pod względem mojego stażu tutaj proszę o pominiecie tych procedur bo sam byłem adminem i wiem ze usunięcie konta zwykłego usera trwa nie więcej jak 5s. Z góry dziękuję
piter34 - Sro Sty 21, 2009 22:07

Adrian355 napisał/a:
Ponaglam prośbę do administratora o usunięcie konta użytkownika.

Prośba rozpatrzona negatywnie. :evil:

kasjopea - Sro Sty 21, 2009 22:12

Adrian355, dziecko nie rób scen, bo Cię znajdę i wychłoszczę :twisted:
Bidi - Sro Sty 21, 2009 22:15

kasjopea napisał/a:
Adrian355, , bo Cię znajdę i wychłoszczę :twisted:



chlopie tak z dobrego serca Ci radze wracaj tutaj raz dwa bo z kobietami nie ma zartow jak sie ;/ to HEYA po calosci :mrgreen:

Zukowaty - Sro Sty 21, 2009 22:20

kasjopea napisał/a:
Adrian355, dziecko nie rób scen, bo Cię znajdę i wychłoszczę :twisted:

Od chłostanie to my Wilda mamy Kasjo. Nie odbieraj mu roboty.Adrian355 lepiej posłuchaj kobiet bo jak napuścimy na Ciebie naszego nadwornego Poznańskiego chłostacza to cienko może być.

Paul - Sro Sty 21, 2009 22:59

Adrian, nie strzelaj :foch: :foch2: , co Ty, dziecko jesteś? Ktoś Ci coś nagadał?
Adrian355 - Sro Sty 21, 2009 23:00

NIe kumam tu czegoś !! Czemu o zwykłego usera tyle szamotania... nigdy nie byłem nie jestem klubowiczem więc tym bardziej... Piter liczyłem na twój mocny charakter że Ty będziesz taki i mnie wysłuchasz.... juz mi tylko Maciej został ... lub BRT na jaki adres chcesz powyżej wymienione dokumenty ??
Ludzie to tylko jedno kliknięcie i jeden użytkownik na minusie... chyba klubowi i forum zależy na jakości userów i klubowiczów a nie na ilości ... za 12godzin się wyrówna bo się ktoś zarejestruje... a po co tu komu puste konto 16latka ... Dobranoc

[ Dodano: Sro Sty 21, 2009 23:00 ]
Paul napisał/a:
co Ty, dziecko jesteś?


tak jestem dzieckiem, i długo tak będe jeszcze uważał.

MaReK - Sro Sty 21, 2009 23:01

W czym jest problem? Przeciez konto mozna usunac w nawet 3 sek :)
Chyba, ze Adrian potrzebuje akceptacji i sprawdzenia czy czuje sie tu potrzebny.
Napisal posta pozegnalnego, ale tak naprawde chce tylko sie dowiedziec co my na to.

tom214Si - Sro Sty 21, 2009 23:14

Adrian355 napisał/a:
Nie wiem w zasadzie czemu to robię...

Zazwyczaj warto wiedzieć co i po co się robi. ;) Prześpij się z tym i odpowiedz sobie, a jak chcesz to i nam. ;)

Paul - Sro Sty 21, 2009 23:19

Adrian355 napisał/a:
tak jestem dzieckiem, i długo tak będe jeszcze uważał.

To tak, jak ja :D
Ale wyrosłeś już z tupania i rzucania się na podłogę przecież :D

Nie rób siary, mów OCB ??

thef - Sro Sty 21, 2009 23:22

Adrian355 napisał/a:
za 12godzin się wyrówna bo się ktoś zarejestruje
Adrian, czy Ty chcesz mieć nowe konto czy co? ;)
Adrian355 - Czw Sty 22, 2009 10:40

MaReK napisał/a:
W czym jest problem? Przeciez konto mozna usunac w nawet 3 sek :)
Chyba, ze Adrian potrzebuje akceptacji i sprawdzenia czy czuje sie tu potrzebny.
Napisal posta pozegnalnego, ale tak naprawde chce tylko sie dowiedziec co my na to.


No to już !@!$# przegięcie !!
]
Co ja jakaś DODa jestem co musi co jakis czas dupsko pokzać zeby miec rozgłos !! ?? Jak bym chciał se popatrzeć czy ludzie o mnie myślą to bym sie dawno w łeb strzelił i se popatzył na własny pogrzeb !! A nie tak jak ty wielebny Marku uważasz....
Nie chce zadnego nowego konta... dobra po co ja sie wogóle odzywam i loguje......

żegnam

MaReK - Czw Sty 22, 2009 11:12

Adrian355 napisał/a:
Co ja jakaś DODa jestem co musi co jakis czas dupsko pokzać zeby miec rozgłos !! ??

No nie wiem, pare watkow wczesniej przedstawiles dosc osobista sprawe... dupy moze nie pokazales, ale... niewazne z reszta.

Adrian355 napisał/a:
Jak bym chciał se popatrzeć czy ludzie o mnie myślą to bym sie dawno w łeb strzelił i se popatzył na własny pogrzeb !!

Dosc ciekawa teoria.

Adrian355 napisał/a:
dobra po co ja sie wogóle odzywam i loguje...

No wlasnie! Decyzja musi byc meska!

Adrian355 napisał/a:
żegnam


:hejka2:

Ps.
Adrian355 napisał/a:
No to już !@!$# przegięcie !!

A to juz pod warna podelga :P

piter34 - Czw Sty 22, 2009 11:17

Adrian355, za wypowiedź dostajesz ostrzeżenie o wadze 3 za złamanie punktu 7d oraz punktu 3 regulaminu forum.
maciej - Pon Sty 26, 2009 09:28

Resztę OT z tego wątku przeniosłem do: http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=35561

Temat zamykam do momentu, gdy zainteresowany będzie mógł/chciał się w nim wypowiedzieć.

Adrian355 - Pią Sty 30, 2009 20:41

Witam :) Po przeczytanie teeeego całego OT. i tego tematu. Musze napisać coś czego nie lubię czyli długą przemowę :)
Po pierwsze chciałem przeprosić za to niestosowne pożegnanie... moze było zbyt zwięzłe... drugie będzie ładniejsze.
Po pierwsze chciałem podziękować ze mogłem poznać tyle wspaniałych osób :) Między innymi:
Kasjo ciocie, Brt-a, thef-a, zouze, macieja, MaRkA, lale-s, Thriloco ( zawsze mi się myli) Rowana, Żukowaty i oczywiście krzysztof-ns . Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam ale nie dał bym rady wszystkich wymienić :)
Za co chciałbym podziękować ?? Za to ze zawsze byłem ciepło i miło traktowany na forum. To że traktowaliście mnie czasami jak maskotkę klubową było dla mnie miłe i fajne :) Przede wszystkim chciałbym podziękować Krzysztofowi który teraz ujeżdża naszego Roverka. Otóż Krzysztof pozwolił mi zrobić ostatnie pare set metrów wtedy tez jego Roverkiem. I dał mojemu tacie naprawdę droga Śliwowicę. I Krzysztofie jeśli to czytasz wybacz nie chciałem dla Ciebie źle :( Jesteś super gość !! i jeszcze raz dziękuję za ten piękny gest z oddaniem kierownicy :beczy:
Co do wirtualnych znajomych jesteście super i gdybyście kiedyś chcieli wypić ze mną kawę/herbatę zapraszam :)
Uważam że tan cąły OT był zuupełnie niepotrzebny ale za to wiem że są tez wredni ludzie na tym forum.
xxxgrze czy jak Ci tam... nie interesuje mnie to... za to Twoje ,,gadanie" co bym Ci chciał powiedzieć ?? Na pewno to ze ilość myć mojego roverka była by równa ilości przejechanych km. nim. ok 30 :) Ale wzbudziłeś i mnie dośc silne emocje i powiem Ci ze gdybyśmy byli obaj 6-latkami i bawili się w piaskownicy to pobił bym Cię moją łopatką wsypał bym Ci pasek w majtki połamał Twoje wiaderko i pokazał język :P
to tu jeszcze dodać ... to forum jest inne ... ale za to o wiele lepsze od innych :)
Dla tych co potrzebują powodu i chcą go znać ( powód odejścia ) niech bedzie:
,, Bo Wy macie a ja nie mam "
Także chciałbym Was mocno uściskać i powiedzieć zegnam :) może gdy od moją prawą stopą będzie warczało moje 216Si albo 218vi lub MG ZR wróce z podkulonymi uszami :)
Także trzymajcie się wszysscy :) Szerokości przyczepności NAJDROŻSI PRZYJACIELE :)

Rowan - Pią Sty 30, 2009 20:45

Niestety, zostaje w sumie sam....
Żegnaj przyjacielu...

Jugol - Pią Sty 30, 2009 20:52

Adrian życzę Ci jak najszybszego zakupu R,co byś poczuł to ,co ja mam od niedawna przyjemność poczuć i nie tylko pod prawą stopką,ale też i w sercu i duszy.Wracaj szybko i nie podkulony,ale z podniesioną głową.POWODZONKA CI ŻYCZĘ I POZDRAWIAM :ok:
thef - Pią Sty 30, 2009 20:57

Trzymaj się Adrian!!! Miło, że się odezwałeś, takie pożegnanie to ja rozumiem i choć przysłowiowa łezka w oku się kręci, to jednak jakoś łatwiej teraz zrozumieć Twoją decyzję i milej mi na duchu, że wyciągnąłeś dłoń w pożegnalnym geście :) . Ja mam nadzieję, że kiedyś jeszcze do nas powrócisz, więc może jednak zostawimy Ci to konto ;) ?
fearless - Pią Sty 30, 2009 20:58

Adrian - pisałem wiele w tym temacie, tak naprawdę nie znam Ciebie, ale po tym co teraz napisałeś - wyrazy szacunku dla Ciebie.... Trzymaj się chłopie i wracaj do Nich (nie wiem czy mogę pisać "Nas") szybko !!

Z Twoich opisów na gg wiem że miałeś ciężko (może jest tak dale)
Pamiętaj : Grunt to pozytwne myślenie - jak to czytasz to wiedz, że ja wiem coś o tym !!

Raz jeszcze Trzym Się !!

thef - Pią Sty 30, 2009 20:58

Rowan napisał/a:
Niestety, zostaje w sumie sam....
Rowan ;>
Paul - Pią Sty 30, 2009 21:02

Adrian, rozumiem Cię i nie rozumiem jednocześnie :(
Twoja decyzja, ale przypominam, że nie jesteś tu jedyny bez R :D
Szkoooooooda :(

Markzo - Pią Sty 30, 2009 21:13

Szefie może sie nie żegnaj tak odrazu :wink: trafiłeś tu przez Roverka, jesteś naszym kumplem i bez niego :wink: Przemyśl jeszcze swoja decyzję, jeśli zdecydowałes, że napewno chcesz nas opuścić, to 3maj sie i wracaj do nas szybko :wink: myśle, że zawsze będziesz miał tutaj przyjaciół :wink: jak to mowią, uszy do góry, alleluja i do przodu! :mrgreen:
mpg - Pią Sty 30, 2009 22:09

Chyba zaszło tu jakieś nieporozumienie.

Z tej sekty nikt nie odchodzi. ŻYWY. (Oczywiście niczego tu nie sugeruję, przypominam tylko, że tych nielicznych, których opętał szatan i którzy zdecydowali się odejść gnębiło później sumienie i od tej psychofizycznej udręki dostawali stygmatów w postaci 13 ran kłutych na plecach i poderżniętego gardła.)

Przemyśl to, póki masz jeszcze okazję.
Dla rozjaśnienia umysłu proponuję rytualnie przyjąć Bucha Świętego (Spalinus Sanctus).

A ja tymczasem wracam do garażu skończyć przygotowania do północnej mszy. Muszę jeszcze nawoskować ołtarz. :/

Niechaj Wielki Wędrowiec czuwa nad Wami, Siostry i Bracia.

fearless - Pią Sty 30, 2009 22:21

przepraszam, ale co ku$@! ?? Ty takiego opowiadasz....

Zmieniłem brzydki wyraz, prosze Cie powstrzymuj sie...

Ok, przepraszam.... kolejny raz... więcej nie będę....

Konix - Pią Sty 30, 2009 22:24

A co gdyby w przyszłości było tu przedzskole przyszłości...........
I nie mówcie, że nie macie Roverka, bo w każdej chwili mieć możecie(sprawdzić czy nie ksiądz)
Zostań na forum.

fearless - Pią Sty 30, 2009 22:39

mpg napisał/a:
Chyba zaszło tu jakieś nieporozumienie.

Z tej sekty nikt nie odchodzi. ŻYWY. (Oczywiście niczego tu nie sugeruję, przypominam tylko, że tych nielicznych, których opętał szatan i którzy zdecydowali się odejść gnębiło później sumienie i od tej psychofizycznej udręki dostawali stygmatów w postaci 13 ran kłutych na plecach i poderżniętego gardła.)


W zasadzie za odpowiedź na tego posta dostałem ostrzeżenie - biorąc pod uwagę moje słownictwo - należało mi się, ale.... osobiście uważam, że to co powyżej jest przeze mnie zacytowane, jest bynajmniej nie na miejscu....

Nie wiem co autor (przez małe a) miał na myśli, ale kwestia o poderżniętym gardle, czy też o stygmatach.... troszkę prowokuje....

thef - Pią Sty 30, 2009 22:55

Fearless, przecież to co napisał mpg to czysta przenośnia z pozytywnym przesłaniem :) Nie wiem czemu odbierasz to negatywnie ;)
fearless - Pią Sty 30, 2009 23:01

thef napisał/a:
Fearless, przecież to co napisał mpg to czysta przenośnia z pozytywnym przesłaniem :) Nie wiem czemu odbierasz to negatywnie ;)


Czemu pytasz.... ?? jakoś nie zauważyłem tam żadnej emotki.... tylko czysty tekst.... Przepraszam, ale wydaje mi się nie na miejscu używanie takich zwrotów, bez oczywistych emotek..... może się mylę.... (ale..... jak jeden człowiek nie widzi drugiego - to jak ma poznać jego intencje...??, jeżeli ten drugi nie używa emotek... ?? )

Dobra... - pewnie tylko ja mam zwidy - zapomnijmy o tym temacie z mojej strony.

W końcu nie o tym cały Temat traktuje...., postaram się dostosować i rozumieć teksty nawet bez znaków emocji...

mpg - Pią Sty 30, 2009 23:08

fearless napisał/a:
osobiście uważam, że to co powyżej jest przeze mnie zacytowane, jest bynajmniej nie na miejscu....

Nie wiem co autor (przez małe a) miał na myśli, ale kwestia o poderżniętym gardle, czy też o stygmatach.... troszkę prowokuje....


:neutral: Myślałem, że to co napisałem jest na tyle absurdalne, że nie znajdzie się taki, co wziąłby to na poważnie. Gratuluję. I pozdrawiam (przez duże P).



To jeszcze może korzystając z okazji przypomnę wszystkim, że w najbliższą niedzielę na kółku biblijijnowym organizowanym przez stołeczną parafię naszego Zakonu będziemy wspólnie czytać i kontemplować tym razem rozdział 7-B z księgi św. Haynesa.
Oprócz tego jeden z Braci wygłosi przygotowany przez siebie referat nt.:
"Święty Gearbox Ręczny z Antiochii - mit czy rzeczywistość?"
Ponadto jak zwykle oferujemy wsparcie duchowe i techniczne dla każdego potrzebującego.
Wszystkich gorąco zapraszamy!

tom214Si - Pią Sty 30, 2009 23:15

Przesłanie dowcipne w formie i pozytywne w swej istocie, tylko z tą "północną mszą" bym polemizował. ;)
PS. a na ofiarę całopalną "pożyczymy" jakiegoś Golfa. :lol: ;)

fearless - Pią Sty 30, 2009 23:15

mpg napisał/a:

:neutral: Myślałem, że to co napisałem jest na tyle absurdalne, że nie znajdzie się taki, co wziąłby to na poważnie. Gratuluję. I pozdrawiam (przez duże P).


Wybacz... ale takie żarty, są dla mnie osobiście mało smaczne... i najwyraźniej znalazł się taki user jak ja - który to nie ma na tyle dużego poczucia humoru co Ty....

Do Adm czy też Mod - proszę o przeniesienie do offtopic....

Pozdrawiam - i to już ostatni mój post w tym temacie.

thef - Pią Sty 30, 2009 23:17

fearless napisał/a:
Do Adm czy też Mod - proszę o przeniesienie do offtopic....
Nie ma sensu tworzyć z tych 3,4 postów osobnego tematu, po prostu koniec OT ;)
MaReK - Sob Sty 31, 2009 01:01

Fear, powiem Ci, ze niektore Twoje posty niby to zartobliwe, byly bardziej nie namiejscu i powiedzialbym wrecz niegrzeczne niz to co zaprezentowal mpg.
Dla mnie to co on napisal jest naprawde fajnie napisane i od samego poczatku pomimo braku emotek traktowalem to jako zart nieskierowany w nikogo osobiscie.

Fear wejdz moze na http://kabarety.tworzymyhistorie.pl/ poogladaj pare skeczy i moze jakos zaczniesz chwytac zarty i odrozniac je od powaznych tekstow podpadajacych pod paragrafy ;)

Oczywiscie majac na wzgledzie przykrosc jaka spotkala Ciebie i Twoich bliskich moge zrozumiec, ze nie masz humoru i pewne rzeczy moga Cie nie smieszyc, a wrecz zenowac.
Niemniej, jesli to cos dla Ciebie znaczy, ja odebralem post kolegi mpg jako pozytyw, bez zadnych podtekstow osobistych.Taki rozluzniajacy zart.

A juz na pewno nie jest to powod zeby rzucac inwektywami.

Spokojnosci i wszystkiego dobrego dla Ciebie.

Thrillco - Sob Sty 31, 2009 10:32

fearless napisał/a:
ale..... jak jeden człowiek nie widzi drugiego - to jak ma poznać jego intencje...??,


O stary...w przypadku tekstu o stygmatach i podrzynanym gardle powinna wystarczyć dedukcja :) Choc nie powiem...sytuacja sprzyjaąca powstawaniu stygmat....mocny konflikt wewętrzny;)

Adrian ale o ile doczytałem to to miejsce nie jest wyłacznie dla posiadaczy samochodów danej marki a tez sympatyków. To mocny powód do cofinęcia swojej decyzji skoro mówisz zaraz po niej o planach ew. zakupu w przyszłości własnego R, czego Ci życzę.

emes - Sob Sty 31, 2009 11:06

Adrian355, fajnie, że się odezwałeś i wyprostowałeś sytuację :-) Jeżeli Twoja decyzja o odejściu jest już nieodwołalna, zapraszamy do nas z powrotem jak najszybciej :-)

Powodzenia i do zobaczenia :-)

Adrian355 - Sob Sty 31, 2009 20:04

fearless, mpg, MaReK,
Jak to powiedziano w filmie Symetria ...
,, Czy nawet w takiej sytuacji nie możecie sobie odpuścić"

Bo marzę o braku OT w tym wątku.

MaReK - Sob Sty 31, 2009 22:23

Adrian kazdy ma jakies marzenia ;)
A jak tam ida poszukiwania koljnego Rovera? :)

Pozdrawiam,

fearless - Sob Sty 31, 2009 22:39

Adrian355 napisał/a:
fearless, mpg, MaReK,
Jak to powiedziano w filmie Symetria ...
,, Czy nawet w takiej sytuacji nie możecie sobie odpuścić"

Bo marzę o braku OT w tym wątku.


Adrian - ja dałem na luz, bo po raz kolejny zrozumiałem swój błąd.... i tak sobie pomyślałem, że od teraz, zanim coś napiszę, trzy razy przeczytam i poczekam aż ktoś napisze posta przede mną.

Jest luz.

Pozdrawiam i powodzenia w tropieniu wymarzonego R :)

kasjopea - Sob Sty 31, 2009 23:07

Adrian355, :przytul:
krisziom10 - Nie Lut 01, 2009 14:36

o co B
MaReK - Nie Lut 01, 2009 18:05

krisziom10, to dluga historia... lepiej nie wnikaj w szczegoly bo zglupiejesz ;D
Rowan - Nie Lut 01, 2009 20:47

krisziom10, lepiej uzupełnij profil, poczytaj, potem dopiero zadawaj takie pytania. :wink:
maciej - Pon Lut 02, 2009 00:11

Thrillco napisał/a:
Adrian ale o ile doczytałem to to miejsce nie jest wyłacznie dla posiadaczy samochodów danej marki a tez sympatyków. To mocny powód do cofinęcia swojej decyzji skoro mówisz zaraz po niej o planach ew. zakupu w przyszłości własnego R, czego Ci życzę.

Dokładnie! Nic dodać nic ująć.

Ale jeśli już podjąłeś decyzję, to ja tam nie będę pisał "żegnaj", tylko "do zobaczenia za jakiś czas". :)

Brt - Pon Lut 02, 2009 00:18

HOWGH :ok:

Adrian .... gdybys był pierwszym lepszym, który tu zajrzał "bo coś nie działa i nie ma części" to ten wątek tak by się nie rozrósł ;)

truten23 - Pią Lut 27, 2009 10:37

Adrian355, cóż powiedzieć więcej, skoro wszystko zostało już powiedziane...
Poprostu, do nastepnego !! :wink: :ok: :cool: