Zobacz temat - [R620] ABS
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] ABS

cube83wroc - Wto Sty 27, 2009 21:52
Temat postu: [R620] ABS
Witam
Mam roverka 620si bez absu i zastanawiam się czy da rade go dołożyć??
pozdrawiam

Mayson - Wto Sty 27, 2009 22:06

Wszystko się da. Tyle, że to pewnie nieopłacalne. Ściągnij sobie manual do tego R600/Honda Accord V i sprawdź, co się składa na ABS.
mogewszystko - Wto Sty 27, 2009 22:21

to tak jak zalozenie airbagu w samochodzie bez, tez sie da :) podobno polak potrafi hehehehe :mrgreen:
Mayson - Sro Sty 28, 2009 10:39

mogewszystko napisał/a:
to tak jak zalozenie airbagu w samochodzie bez, tez sie da

Rozumiem, że nick nie jest tu bez znaczenia :wink: ale ja mówię o przeróbce, któa technicznie jest przewidywana. Rover 600 różnił się tylko silnikami i wyposażeniem, więc nie ogranicza nas np. inna wersja nadwoziowa, przy zamiarze wykonania takiej przeróbki, jak ABS. Wystarczy wyczytać co się na niego składało, dokupić to i zamontować w odpowiednich miejscach. Ale to już może być nieopłacalne, bo wszystkie przeguby trzebaby np. wymienić....

NEOSSS - Sro Sty 28, 2009 10:47

cube83wroc, tematow odnosnie zakladania ABSu bylo pare, w niektorych osobiscie opisywalem inwestycje przerobki ktora jest nie oplacalna
cube83wroc - Sro Sty 28, 2009 18:26

Dzięki za odp. chodziło mi głównie o kwestię czy się da bez problemów, bo jeżeli chodzi o części, np. przeguby, czujniki to akurat nie będzie dla mnie zbyt kosztowne, bo pracuje w hurtowni i jak dla mnie cena jest przyzwoita:)
Pozdr