Zobacz temat - [R 200 1,4 99r]Problem ze wzmacniaczem...zobacz i podpowiedz
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [R 200 1,4 99r]Problem ze wzmacniaczem...zobacz i podpowiedz

koliber1 - Pon Lut 02, 2009 20:09
Temat postu: [R 200 1,4 99r]Problem ze wzmacniaczem...zobacz i podpowiedz
Witam
Problem polega na tym ze wzmacniacz od tuby (nowy wzmacniacz i tuba) zaczoł się podczas słuchania muzyki wyłanczac tzn no gasnie kontrolka od power i nie gra ale po rozłączeniu zaraz się załancza nieraz trwa to 20 sec nieraz 2 min i w tym twki problem co moze byc nie tak z tym wzmacniaczem czemu tak sie zaczeło robic ...

marcin8c - Wto Lut 03, 2009 18:01

moze sie przegrzewa ?
koliber1 - Wto Lut 03, 2009 19:51

no własnie nie !! !!!!
pietro - Wto Lut 03, 2009 21:16

a jak masz masę podłączoną?

Może się luzuje od basu ? :D

koliber1 - Wto Lut 03, 2009 22:20

masa tez jest okey ;/ przerywał przerywał i w końcu dzisiaj wogóle przestało grac ;/ sorawdzałem mase , bezpieczniki wszystko jest okey ale oprucz swiatła na wzmaku które jest ozdobą i się pali jak załanczam radyjko to nic więcej sie nie dzieje POWER sie nie swieci NIESTETY :( :( co to moze byc ??
Rafal_Bogus - Sro Lut 04, 2009 23:58

u mnie dzialo sie to samo przy zmostkowanych wyjsciach. na pojedynczym kanale gral ok. teraz wrzucilem inny glosnik i na mostku tez jest ok. mysle ze chodzi o opor glosnika i wzmak ma jakies zabezpieczenie zeby sie nie spalil.
emilek_kg - Czw Lut 05, 2009 22:05

Jak wzmak nowy to gwarancja... albo telefon do producenta. Ja bym tam szukał pomocy.
Firq - Wto Lut 17, 2009 23:27

Hmmm a może + z radia wariuje?? tzn przetarty kabelek albo cuśśś....
bula21 - Pią Lut 20, 2009 21:32

Rafal_Bogus napisał/a:
u mnie dzialo sie to samo przy zmostkowanych wyjsciach. na pojedynczym kanale gral ok. teraz wrzucilem inny glosnik i na mostku tez jest ok. mysle ze chodzi o opor glosnika i wzmak ma jakies zabezpieczenie zeby sie nie spalil.


ja bym tez stawial na to jesli masz zamocne glosniki podlaczone do Radia tez Ci sie bedzie wyl. i wl po kilku sekundach ;) te same zabezpieczenia ma pewnie ten wzmak