Zobacz temat - [R216]Wycieraczki pod nogi
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R216]Wycieraczki pod nogi

cabriolecik - Sro Lut 04, 2009 17:18
Temat postu: [R216]Wycieraczki pod nogi
Chcę kupić wycieraczki welurowe. Na allegro jest kilka ofert, ale nie wiem który kształ pasuje do mnie. Sprzedawcy nie podają rocznika i coś kręcą. Zerknijcie na allegro i proszę o link które to pasują idealnie do mojego cabriolecika. Czyli kanciaka z 95 roku.
thef - Sro Lut 04, 2009 17:29

Zadzwoń do Tomiego ( www.tomateam.pl ), może leżą jeszcze gdzieś w magazynach oryginalne welurki i Tomi Ci je sprowadzi ;)
PS>Cena oryginałów niewiele odbiega od rodzimej rzemieślniczej produkcji.

blue827 - Sro Lut 04, 2009 18:32

A tak wogóle czy ktoś coś ostatnio zamawiał w tomateam? bo ja staram się już od jakiegoś czasu kupić tam dywaniki ale bez odzewu.
BoloSr - Sro Lut 04, 2009 19:16

blue827 napisał/a:
A tak wogóle czy ktoś coś ostatnio zamawiał w tomateam? bo ja staram się już od jakiegoś czasu kupić tam dywaniki ale bez odzewu.


ja zamawialem tydzien temu klocki hamulcowe i zestawy naprawcze oraz plyn hamulcowy i wszystko przyszlo w poniedzialek :mrgreen:

Clean - Sro Lut 04, 2009 19:42

ja zamówiłem kompletny rozrząd do r216 w piątek w poniedziałek dostałem przesyłkę i od razu sobie zrobiłem i dziś już jestem po operacji
cabriolecik - Sro Lut 04, 2009 20:00

ile kosztował rozrządzik? Czy to do takiego silnika jak mój? I co wchodzi w zestaw? To może też sobię wymienie

[ Dodano: Czw Lut 05, 2009 20:02 ]
Kupiłem oryginały u Tomiego. Troszkę taniej niż na aukcji.
http://www.allegro.pl/ite...iolet_oryg.html