Zobacz temat - [R200 SDi] Mokro olej uszczelka pokrywy zaworów ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 SDi] Mokro olej uszczelka pokrywy zaworów ?

Raptile - Sro Lut 25, 2009 18:10
Temat postu: [R200 SDi] Mokro olej uszczelka pokrywy zaworów ?
Na zdjeciu ( poglądowym ) zaznaczyłem gdzie mi się dość mocno poci. Wyczytałem że są 2 uszczelki wewnętrzna i zewnętrzna ? Niewiem czy to prawda na alledrogo znalazłem. I teraz pytanie do was którą musze kupić ? i jak zdjąć w razie co pokrywę zaworów ? ( proszę bez odpowiedzi typu odkręcić śruby ;P )
thef - Sro Lut 25, 2009 18:21

Żabol, naucz się w końcu tytułować wątki. Masz 200 SDi to pisz 200 SDi, bo tak to nie wiadomo czy diesel, czy benzyna, czy co ;)
Raptile - Sro Lut 25, 2009 18:23

thef, Zgrzeszyłem... Proszę o przebaczenie
thef - Sro Lut 25, 2009 18:26

Moim zdaniem jest tylko jedna uszczelka pokrywy zaworów. Trzeba było chociaż linka wkleić z Allegro.
Raptile napisał/a:
Niewiem czy to prawda na alledrogo znalazłem.
Też nie wiem czy to prawda na alledrogo znalazłeś :P
Raptile - Sro Lut 25, 2009 18:29

thef, czepiasz się dzisiaj coś strasznie... :P sprawdziłem an tomateam alledrogo kłamie :)

thef jaka diagnoza ?

Brt - Sro Lut 25, 2009 20:44

ja tam nie widzę żadnych strasznych wycieków ;) może przy dolewaniu oleum po prostu Ci pociekło i zostało ;) uszczelka jest jedna. Grubo bym się zastanawiał czy to ruszać ;)
thef - Sro Lut 25, 2009 21:18

Brt napisał/a:
ja tam nie widzę żadnych strasznych wycieków ;) może przy dolewaniu oleum po prostu Ci pociekło i zostało ;) uszczelka jest jedna. Grubo bym się zastanawiał czy to ruszać ;)
To podobno zdjęcie poglądowe.
Jaka diagnoza? Nie wiem, bo nie widzę, umyj to najpierw a potem obserwuj i się zobaczy. Podrzuć zdjęcia do tematu i będziemy się zastanawiać.

Raptile - Sro Lut 25, 2009 21:35

Panowie mówie że leci to leci co wytre to mokro zaraz.. brt czytanie ze zrozumieniem się kłania a wymienić trzeba
thef - Sro Lut 25, 2009 21:43

No jak leci, to leci więc pewnie uszczelka do wymiany ;) :P
Brt - Sro Lut 25, 2009 21:52

nie zauważyłem, tego "poglądowego" ;) no skoro tak, to wymień uszczelkę i będzie ok :)
NEOSSS - Czw Lut 26, 2009 11:39

Raptile, dzwon do Tomiego i kup uszczelke, a na spocie sie wymieni