Zobacz temat - [MG ZS] Rozrząd oraz paski wieloklinowe
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [MG ZS] Rozrząd oraz paski wieloklinowe

BoloSr - Sro Lut 25, 2009 19:34
Temat postu: [MG ZS] Rozrząd oraz paski wieloklinowe
Jako ze autu stukło 60 tys i 6 latek wymieniony zostal rozrzad kpl plus do tego hample z przodu (tarcze i klocki) oraz wszystkie filtry i olej silnikowy za cala operacje zapłaciłem 250 zeta :)
tylko pojawił się jeden problem gdyż paski Contitecha nie pasowały od napedzani klimy i wspomagania jeden byl za kroki a drugi za dlugi ten pierwszy mial koncowke nr 750 a ten trugi 1200 dobrane byly wedlug katalogu i nie wiem na jakie teraz to zamienic :(

oprawca_1978 - Sro Lut 25, 2009 20:34
Temat postu: Re: [MG ZS 120 03'] Rozrzad oraz paski wieloklinowe
BoloSr napisał/a:
Jako ze autu stukło 60 tys i 6 latek wymieniony zostal rozrzad kpl plus do tego hample z przodu (tarcze i klocki) oraz wszystkie filtry i olej silnikowy za cala operacje zapłaciłem 250 zeta :)
tylko pojawił się jeden problem gdyż paski Contitecha nie pasowały od napedzani klimy i wspomagania jeden byl za kroki a drugi za dlugi ten pierwszy mial koncowke nr 750 a ten trugi 1200 dobrane byly wedlug katalogu i nie wiem na jakie teraz to zamienic :(


250 PLN za CAŁOŚĆ ?? Mi za tyle to chcieli tylko sam rozrząd wymienić. Cosik mi tu nie pasuje, to zupełnie za mała kwota za ww. usługi.

BoloSr - Sro Lut 25, 2009 20:44
Temat postu: Re: [MG ZS 120 03'] Rozrzad oraz paski wieloklinowe
oprawca_1978 napisał/a:
BoloSr napisał/a:
Jako ze autu stukło 60 tys i 6 latek wymieniony zostal rozrzad kpl plus do tego hample z przodu (tarcze i klocki) oraz wszystkie filtry i olej silnikowy za cala operacje zapłaciłem 250 zeta :)
tylko pojawił się jeden problem gdyż paski Contitecha nie pasowały od napedzani klimy i wspomagania jeden byl za kroki a drugi za dlugi ten pierwszy mial koncowke nr 750 a ten trugi 1200 dobrane byly wedlug katalogu i nie wiem na jakie teraz to zamienic :(


250 PLN za CAŁOŚĆ ?? Mi za tyle to chcieli tylko sam rozrząd wymienić. Cosik mi tu nie pasuje, to zupełnie za mała kwota za ww. usługi.


chcesz telefon do mechaniora :mrgreen:
poprostu robie juz u niego i nikogo innego i mam dobre ceny dla mnie a robota pierwsza klasa :) wiem ze za tyle nikt nieche robic bo obdzwonilem innych to chcieli prawie 300 bo moj mechanior sie rozlozyl w pewnej chwili ale poczekalem i zrobil :)