Zobacz temat - Porada co do radia.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - Porada co do radia.

jeszu - Pią Lut 27, 2009 22:53
Temat postu: Porada co do radia.
http://www.allegro.pl/ite...super_stan.html


Czy to radio to straszny szajs? miał ktoś z owym radiem styczność?

faecd - Pią Lut 27, 2009 23:06

dobre radio. mialem stycznosc z nizszym modelem i bylo to bardzo dobre radio!
boss.007 - Pią Lut 27, 2009 23:06

Do czynienia z tym radyjkiem nie mniałem,ale tak:
-cena wydaje mi się OK(zawsze to nowe firmowe radyjko)
-Wydaje mi się że lepiej zakupić to radyjko niż jakieś firsty sirsty i inne kszaki :wink:
-No i jeszcze zależy czego będziesz wymagał od tego sprzętu :smile:

A za chwilkę pewnie pojawi się wujek Michone :mrgreen: i zje mnie w butach :rotfl:

jeszu - Pią Lut 27, 2009 23:12

szczerze? mam to radio do roku , płaciłem za Nie krocie ,ale nie było tak źle bo wróciłem z Anglli. Teraz wziąłem się trochę za mój sprzęcik w R214 ,wiec zakupiłem komplecik Dark blue i maty do wygłuszenia. "Wujek micheone" tak tak , naczytałem się jego postów -- koleś gada z sensem , wiec wziąłem sobie do serca jego radę " zmianę CA zaczyna się od radia" . Dlatego moje pytanie a propos tego radia;) Pozdro
boss.007 - Pią Lut 27, 2009 23:16

Upsss,poprawka do tego co pisałem wyżej-wychodzi na to,że to nie jest nowe radyjko(a ogłoszenie to specjalnie chyba dla zmyły tak zrobione :/ )
jeszu - Pią Lut 27, 2009 23:19

eh , nie chodzi mi o to czy cena dobra itp ,tylko czy radio dobre :D haha coś dogadać się nie możemy , ale to pewnie przeze mnie bo zamotałem. Radio mam , czy jest dobre chodzi o jakość dźwięku itp to nie wiem ,bo na seryjnym grało zestawie . Ciekawi mnie po prostu czy uciągnie te helixy . Ot tyle:) btw: radyjko mam w super stanie, o takie rzeczy to ja dbam ;)
boss.007 - Pią Lut 27, 2009 23:27

jeszu napisał/a:
Ciekawi mnie po prostu czy uciągnie te helixy

Na wzmaku zawsze lepiej idzie wysterować,ale myślę że to radyjko w zupełności sobie poradzi.