Zobacz temat - [mercedes W211 220 CDI] przekładka silnika
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [mercedes W211 220 CDI] przekładka silnika

rolando - Sro Mar 04, 2009 13:41
Temat postu: [mercedes W211 220 CDI] przekładka silnika
witam,

na wstępie wiem, ze to forum R, ale nigdzie indziej chyba nie uzyskam właściwej informacji, więc proszę o wpsarcie i podzielenie się wiedzą:

planuję zakup Mercedesa W211 (nowego okulara) 220 CDI. samochód jest lekko uszkodzony i bez silnika. oczywiscie wchodzi w grę opcja zakupu drugiego motoru napędowego i tu moje pytanie:
czy mogę się spodziewać jakiś niespodzianek z jego uruchomieniem ?? ? czy są tam jakieś immo, na co zwrócić uwagę i warto się za to zabierać??cena jest atrakcyjna i to mnie kusi :)

proszę o informacje, najlepiej poparte podobnymi doświadczeniami :) , mam nadzieję ze skutkiem pozytywnym


pozdrawiam

kostas - Sro Mar 04, 2009 13:47

Spróbuj zapytać na forum mercedesów. http://www.mercmania.pl/forum/
Niestety nic innego nie moge zaoferować, jesli chodzi o moją pomoc. :)

rolando - Sro Mar 04, 2009 13:50

dzięki,

oczywiscie zapytam pod podanym linkiem, ale moze ktoś tu będzie więcej wiedział ?? ??

pozdrawiam

Rowan - Sro Mar 04, 2009 14:02

rolando, moga być problemy. Najprawdopodobniej trzeba by przeprogramować immo.
rolando - Sro Mar 04, 2009 14:08

no właśnie tego się obawiam :(
wstępnie dowiadywałem sie u elektronika, twierdzi, ze powinno być OK, ale jakoś w pełni mu nie dowierzam.

tak czy owak przecież jest wszystko do zrobienia, samochód po remoncie i kupnie wszystkiego i tak wyniesie mnie ok. 20000 zł mniej w porównaniu z ceną rynkową.


czy jeszcze jakieś sugestie ?? ?

drlubicz - Sro Mar 04, 2009 17:05

cały komp od silnika jest do dogrania na bank , jak nie masz starego to dolicz 1200 zł
za kompa i dogranie danych

[ Dodano: Sro Mar 04, 2009 17:09 ]
taki sam silnik miałem w sprinterze , kompa ktoś ukradł jak stał przed domem i kicha, nowy kosztuje 3500 tyś a starego nie wykasujesz , kupuje sie używany i dogrywa do niego dane którch ja nie miałem ale legalnie można je z niemiec dostać z serwisu

rolando - Czw Mar 05, 2009 08:15

po merca jadę w sobotę i prawie jestem zdecydowany na jego zakup.
właściciel twierdzi, że w samochodzie brakuje tylko gołego silnika, komputery i cała inna reszta jest więc też myślę, ze nie powinno być problemu, tak też twierdzi pobliski spec od elektroniki.

dzięki za wypowiedzi, jeśłi ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia w tym temacie to proszę o kolejne.


pozdrawiam