Zobacz temat - [R620] Problemy z układem kierowniczym
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Problemy z układem kierowniczym

Czolgista102 - Czw Mar 05, 2009 16:02
Temat postu: [R620] Problemy z układem kierowniczym
Witam.Dziś w nocy wracając z pracy zauważyłem że żeby skręcić na skrzyżowaniu o kącie 90 stp. muszę wykonać prawie 200 stp. kierownicą żeby koła skręciły "wystarczająco" by przejechać, do tego odczuwalny jest większy luz na kierownicy- wspomaganie, coś w zawieszeniu, układzie kierowniczym???
kierownica ponad 45stp. w lewo, koła prawie prosto- prawie brak oporu przy manewrowaniu kierownicą na postoju.

Nie przypominam sobie ostatnio extremalnych przygód by coś miało powód się zepsuć.
Szukałem w wyszukiwarce, ale chyba nie ma nic na ten temat.

(OT)
Swoją drogą, mam powoli dość, autko mam nie całe 4 miesiące, a po prostu się sypie (skrzynia, abs, aku, podciśnienie) wypadki "losowe"non stop (kamyczki z piaskarek, szyby, opony), włącznie z pomocą osób 3cich- typu urwane lusterka, anteny etc? "przeklęte auto", własne 4koła czy po prostu Rover? :beczy:

sTERYD - Czw Mar 05, 2009 16:47

Czolgista102 napisał/a:
erownica ponad 45stp. w lewo, koła prawie prosto- prawie brak oporu przy manewrowaniu kierownicą na postoju.

wyrobiony wielowypust na wałku kolumny, albo ścięte zabezpieczenie na którymś przegubie lub na kółku przekładni :hm:
Czolgista102 napisał/a:
wypadki "losowe"non stop (kamyczki z piaskarek, szyby, opony), włącznie z pomocą osób 3cich- typu urwane lusterka, anteny etc?

no za to chyba jednak ciężko winić auto ;)

NEOSSS - Pią Mar 06, 2009 01:29

Sprawdz luzy maglownicy i drazkow kierowniczych