Zobacz temat - [R200all] Szybkie Pytanie o os tylną!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200all] Szybkie Pytanie o os tylną!

Firq - Nie Mar 08, 2009 14:27
Temat postu: [R200all] Szybkie Pytanie o os tylną!
Panowie jestem prawie pewien ale pytam żebym wiedział na 100% wymieniam blelkę tylną w Moim r 220sdi i znalazłem na allegro za mądre pieniądze od r 214 i moje pytanie!
Czy pasuje ona do 220sdi??
Ja sądze ze tak a wy co o tym myślicie??
Ps moja 2 oś w ciągu 2 miesięcy ;/ Raz brat miał poślizg i krawężnik i kupiłem od 220sdi a teraz ja (nie pytajcie jak ) :)
Więc jak pasuje??

kadzaf - Nie Mar 08, 2009 14:39

sadze ze powinna pasowac (w końcu te modele róznia sie silnikami) :wink:
Firq - Nie Mar 08, 2009 14:43

silnikami i paroma drobiazgami :) Tez sadze jak Ty kolego ale Przezorny zawsze ubezpieczony Nie Mniej Jednak dzięki za wypowiedz :) Pkt 4you :)
kadzaf - Nie Mar 08, 2009 14:45

kurcze ale dziwie sie jak to sie stało (ze teraz musisz ja wymienic) w końcu predziej felge sie pokrzywi niz beke uszkodzi (a to nie idzie jej wyprostowac czy cos ) ?
Brt - Nie Mar 08, 2009 20:18

będzie pasować ;) przy uderzeniu bocznym dużo nei trzeba, żeby skrzywić belke niestety ;)
MaReK - Nie Mar 08, 2009 20:23

A co z drazkiem reakcyjnym?
Ukasz - Nie Mar 08, 2009 20:23

A jakie masz objawy przy skrzywionej belce jeśli wolno spytać, oprócz krzywo stojącego koła...?
Brt - Nie Mar 08, 2009 20:40

nie ma reakcyjnego ;) jest w niektórych wersjach drążek stabilizacyjny ;)
Firq - Nie Mar 08, 2009 22:07

kadzaf Napisał,
Cytat:
kurcze ale dziwie sie jak to sie stało (ze teraz musisz ja wymienic) w końcu predziej felge sie pokrzywi niz beke uszkodzi (a to nie idzie jej wyprostowac czy cos ) ?

Felga zgięta w pół nadaje się na złom :)
Brt Napisał,
Cytat:
będzie pasować ;) przy uderzeniu bocznym dużo nei trzeba, żeby skrzywić belke niestety

Święta racja :)
Ukasz Napisał,
Cytat:
A jakie masz objawy przy skrzywionej belce jeśli wolno spytać, oprócz krzywo stojącego koła...?

No Pierwsze to koło cofniete i krzywo patrzy, drugie to że jak jade to robie 3 ślady :)
a Tak bardziej serio to podczas jazdy Tyłek auta rzuca ;/

MaReK - Pon Mar 09, 2009 08:54

Brt napisał/a:
nie ma reakcyjnego ;) jest w niektórych wersjach drążek stabilizacyjny ;)

No tak! Za szybko bylo i sie napisalo ;)
Tak czy inaczej, ten drazek nie wystepowal we wszystkich wersjach 220Sd/Sdi ?

Pozdrawiam,

Brt - Pon Mar 09, 2009 09:04

no włąśnie nei weim jak to jest .. u mnei był (do czasu ;)) ale u Violli nie ma .... nie wiem skąd te różnice. :bezradny:
MaReK - Pon Mar 09, 2009 10:20

Jak to u Violli nie ma ;D ?
No wlasnie u Violli jest, sam nawet sie dziwilem na kanale coz to za zjawisko, bo u mnie go nie bylo.

Brt - Pon Mar 09, 2009 10:39

wow hmmm kurde jakoś kojarzyłem, ze nie ma :roll: ... no to gooood goooood :diabeł: ... u mnei obecnei nie ma :( ale plan jest w końcu na przód założyć eibachy i coś z tym stabilizatorem na tył zrobić :roll: ... w końcu ktoś musi Was na Zlocie znowu objechać :P :P
Firq - Wto Mar 10, 2009 23:03

dziś wymieniłem belkę na nową... Wymieniałem z kumplem w garażu i pomierzyłem stara belke i z tego co mi wyszlo okazało sie że kolo cofneło się o 2cm :o ale po przekładce juz jest oki :)
PKT lecą panowie :)