Zobacz temat - [R75] Problem z rozkodowaniem radia
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [R75] Problem z rozkodowaniem radia

Jerzy - Nie Mar 08, 2009 15:41
Temat postu: [R75] Problem z rozkodowaniem radia
Mam problem z wprowadzeniem kodu do radia w moim Roverku 75 ,
z góry mówię że posiadam własny kod.



Tak Wygląda Radyjko

Z Góry Dziękuje i Pozdrawiam

blazi - Nie Mar 08, 2009 15:49

poczytaj to http://forum.roverki.eu/v...anie+kodu+radia może to coś pomoże
sknerko - Nie Mar 08, 2009 15:51

Może to pomoże:
If an incorrect code has been entered, the first time delay period
Switch on the radio ( set button 1. Press either the up or down tuning button until the first digit of the security code appears in the display. Press pre-set 1 to store the first digit in the unit's memory. Use either tuning button to select the second digit of the code (until the correct digit appears in the display). Press pre-set 1 to store the second digit. Select the third digit, again using the tuning buttons (until the correct digit is displayed). Press pre-set 1 to store the third digit. Select the final digit (the display now shows the full four digit code). Press pre-set 1 to store the final digit.
Harmony and Symphony audio If the correct code has been selected the radio will commence operating immediately. NOTE: commences. During the delay period,
display - DO NOT switch off. At the end of the delay period, reappears in the display and you can then enter the correct code. Remember; the time delay period doubles each time an incorrect code is entered.

Jerzy - Nie Mar 08, 2009 16:31

blazi, Dzięki jutro będe próbował rozkodowywać, :wink:
Jak wszystko pójdzie dobrze masz + :mrgreen:

sknerko, Dzięki za chęci ale ja nie znam b.d angielskiego :roll:

ale jeszcze raz dziękuje za chęci i Pozdrawiam.

marynabiala - Nie Mar 08, 2009 19:54
Temat postu: Re: [R75] Problem z rozkodowaniem radia
Juz opisywalem bo tez sie meczylem ale przez przypadek udalo sie-nacisnij 1 a nastepnie prawa strzalka od przewijania kasety wybierz cyfre,znowu nacisnij 1 i znowu tak samo wprowadz druga cyfre kodu -po czwartej operacji wciskasz znowu 1 i radyjko zaczyna grac Pozdrawiam
bartlo - Nie Mar 08, 2009 20:49

Marynabiala ma rację. U mnie ten schemat postępowania też zadziałał. Pozdrawiam :grin:
sknerko - Nie Mar 08, 2009 20:54

marynabiala, Piękne i krótkie streszczenie wersji angielskiej :brawa:
Jerzy - Wto Mar 10, 2009 17:44

blazi, i marynabiala, Mają plus za pomoc

Dziękuje Wam Dziś Udało Sie Odkodować Radio

Pozdrawiam :wink:

Roor1910 - Czw Gru 22, 2011 14:24

Kurczę, metodą prób i błędów trzy razy źle wpisałem kod, i teraz cały czas jest napis "code wait" już tak że trzeci dzień, macie może jakieś pomysły jak wpisać ponownie? Teraz już wiem czym się wybiera liczbę. ;)
sknerko - Czw Gru 22, 2011 14:50

odpiąć radio od prądu na chwilę i(np. odpiąć akumulator)
Roor1910 - Czw Gru 22, 2011 14:57

Odpiąłem akumulator ponownie na jakieś 10minut lecz napis jest nadal. :|
sknerko - Czw Gru 22, 2011 15:07

to spróbuj odpiąć samo radio, może gdzieś na kondensatorach napięcie trzyma. ew. odpiąc na całą noc :hm:

[ Dodano: Czw Gru 22, 2011 15:07 ]
no i zewrzeć na radiu styki zasilające co by kondensatory rozładować

Roor1910 - Pon Gru 26, 2011 11:33

Odpiąłem na całą noc i nadal jest lipa, napis pojawia się ten co wcześniej.
sknerko - Pon Gru 26, 2011 13:34

Roor1910, a może napisz jakie masz radio bo nie w każdym tak samo kod się wpisuje. Jak pisze CODE WAIT to jest OK i czeka na wbicie kodu. W radiu symphony masz napisane wyżej jak to zrobić, w pozostałych poszukaj w instrukcji obsługi auta co i jak sie robi.