Zobacz temat - [R214 Si] tylna dysza od spryskiwaczy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214 Si] tylna dysza od spryskiwaczy

jaromas - Wto Mar 10, 2009 21:42
Temat postu: [R214 Si] tylna dysza od spryskiwaczy
WItam, mam problem otóż sprawdzałem ostatnio tylny spryskiwacz i okazało się ze cieknie spod auta a nic nie leci ze spryskiwacza :/ podreperowałem wężyk i już leci ale nie z dysz tylko tak jakby z miejsca gdzie wychodzi wycieraczka. po ściągnięciu dysz okazało się że jest tam taki bolec z którego bez dysz leci płyn pod odpowiednim ciśnieniem ale jak założe dysze to nie leci przez nie tylko sobie pod spodem leje sie... wydaje mi się że brakuje mi jakiegoś elementu łączącego ten bolec z dyszami... powinno tam coś być? jak to sie nazywa? z góry dziękuje
PHJOWI - Wto Mar 10, 2009 22:04

ten cały plastik wchodzi na ten bolec , i tyle pewnie same dysze się zatkały.
namiko - Wto Mar 10, 2009 22:24

Miałam ten sam problem. Zerknij:
link

Możesz kupić tę część tutaj:
Tomi
Ale dopytaj czy to jest na pewno to, bo nie ma zdjęcia.

Chyba, że tak jak pisze PHJOWI wystarczy przeczyścić dysze. U mnie po prostu w tym plastiku wyłamany był środek i konieczna była wymiana. Kupiłam całe ramię wycieraczki.

Michal - Wto Mar 10, 2009 23:28

Ja tez miałem ten problem, kupiłem u Tomiego nową maskownicę z dyszami spryskiwacza i po problemie.

A kupowałem tutaj:
http://www.tomateam.pl/sk...ial=szyby&c=813

Polecam

namiko - Sro Mar 11, 2009 08:11

michal21dna, a jak wyciągnąłeś tę maskownicę z ramienia wycieraczki? Bo ona jest chyba zamocowana na nity.
Michal - Sro Mar 11, 2009 13:51

Nity są ale trzymają ramię wycieraczki a nie maskownicę, maskownica jest na wcisk, zatrzaskuje się ją na dyszy która wychodzi z ramienia wycieraczki. Po prostu trzeba ja delikatnie czymś podważyć i wychodzi bez problemów.
namiko - Sro Mar 11, 2009 14:20

Dzięki za informację. :smile:
jaromas - Sro Mar 11, 2009 21:19

dzięki chłopaki :) pozdrawiam