Zobacz temat - [R600] Pilot alarmu (radiowy)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600] Pilot alarmu (radiowy)

Andrz - Wto Mar 17, 2009 10:34
Temat postu: [R600] Pilot alarmu (radiowy)
Witam.
Przejrzałem wszystkie tematy związane z pilotem alarmu ale nie znalazłem niestety rozwiązania mojego problemu.
Z rok temu przestał działać jeden z pilotów (o ile dobrze pamiętam to bateria się rozładowała). Po wymianie baterii niestety pilot nie chciał komunikować się z alarmem (diody świeciły ale brak reakcji alarmu). Wziąłem drugi pilocik w którym chwile przed tym wymieniałem bateryjki i działał bez problemu (po wymianie baterii nie był synchronizowany a działał bez problemów). Wczoraj dokładnie to samo stało się z tym właśnie drugim pilotem - alarm na niego nie reaguje ale czy baterie się rozładowały to pewien nie jestem (diody normalnie świeciły). Podmieniłem baterie i nadal nic. Mam zdjęte cięgno w drzwiach kierowcy i odpiętą kostkę od centralnego zamka żeby nie dało się otworzyć z kluczyka. Podłączyłem kostkę i próbowałem zsynchronizować pilota (otworzyć z kluczyka i przycisk lock 4-8 razy) i nic, żaden pilot się nie zsynchronizował.
Alarm się załącza po przekręceniu kluczyka (kierunki mrugają).
Może ktoś wie z jakiego powodu alarm nie reaguje na piloty?
Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

NEOSSS - Wto Mar 17, 2009 11:30

Andrz, w 600 to stadnard niestety ze padaja piloty, wymjij baterie, nacisnij pare razy klawiszami i wloz nowe baterie, sprawdz czy zadziala
tomii620si - Wto Paź 29, 2013 12:46

ODKOP :)


Też mam problem z pilotem. Kupiłem Ti i pilot centralnego jest bez przycisków.. A jak wciskam to nie bangla nic.. Trochę nie wiem co robić a nie chciałbym rezygnować z immo i centralnego z pilota. Da się te piloty jakoś naprawić czy już dupa ?

Matheeo - Pią Lis 01, 2013 17:44

Cześć. gdy moje piloty odmówiły posłuszeństwa i niestety też nie mały przycisków zaprowadziłem do gościa który zajmuje się właśnie centralnymi zamkami. Okazało się że piloty są zepsute więc zamontował mi "chiński" alarm całą centralkę wpiął się w starą bez jej odłączania dzięki czemu immo pozostało a autko ma centralny zamek w dodatku teraz mam sygnalizację kierunkami że się zamyka czy otwiera.