Zobacz temat - [R200 1,4 98] cos sie telepie/skrzeczy z przodu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 1,4 98] cos sie telepie/skrzeczy z przodu

Lasse - Sro Mar 25, 2009 15:37
Temat postu: [R200 1,4 98] cos sie telepie/skrzeczy z przodu
Z calym szacunkiem jaki mam do mojego roverka, jedna rzecz zdecydowanie nie pozwala mi sie nim w pelni cieszyc. Cos potwornie skrzeczy/telepie sie gdzies z przodu, jakby od strony pasazera. Probowalam dociskac wszytskie czesci, zeby wylkuczyc jakies poluzowane elementy karoserii. Niestety to nie to. Nie skrzeczy przy dodawaniu gazu, raczej przy odpuszczaniu. Ale tez nie zawsze, czasmai ma humor i poprostu skrzeczy. Niestety nie ma tu zadnej reguly.
Jesli ktos mial podobny problem lub ma pomysl, o co moze chodzic bede ogromnie wdzieczna.

Lasse

kzrr - Sro Mar 25, 2009 15:48

Ja miałem podobny problem, tylko że wiedziałem przy kupnie że taki problem mam, a więc do regeneracji poszła poduszka pod silnikiem, ew może być jakaś guma gdzieś przy wydechu czy coś ale dokładnie nie powiem bo nie wiem :) Fakt faktem że skrzeczenie/telepanie plastików to troche przypadłośc naszych R :)
Brt - Sro Mar 25, 2009 15:59

U mnie skrzeczał prawy wahacz, a dokładniej to sworzeń przy kole ... dostała się woda i po ptokach. Poduszki silnika też bym obejrzał, skoro puszczanie gazu ma teoretycznie jakiś wpływ na ten hałas.