Zobacz temat - [R416] Gaśnie na gazie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] Gaśnie na gazie

Meno - Sro Mar 25, 2009 17:59
Temat postu: [R416] Gaśnie na gazie
Witam
Od pewnego czasu mam problem z gazem.Gdy samochód przełącza mi się na gaz zaraz gaśnie i nie mam pojęcia co mu morze być.Mam sekwencje ,czy jest to wina fltra a jak nie to czego :bezradny:

des - Sro Mar 25, 2009 18:41

Miałem identyczny problem po moim rzekomym czyszczeniu silniczka krokowego. Tak go czyściłem, że aż uszkodziłem i właśnie w momencie przełączania się na gaz auto gasło. Dodatkowo zacząłem kręcić tą śrubką przy przepustnicy bo nie chciał mi zapalić i to też się do tego przyczyniło. Musiałem kupić nowy, potem ponowna regulacja śrubką i problem zniknął.
Meno - Sro Mar 25, 2009 18:58

może kupie nowy ale czy jest coś jeszcze co morze powodować jego gaśnięcie

[ Dodano: Sro Mar 25, 2009 20:17 ]
Mam gaz zakładany w Holandi .Prosze pomóżcie

des - Sro Mar 25, 2009 21:36

Zaraz zaraz, nie kupuj nowego skoro wszystko inne jest ok. Ja tylko napisałem jak ja doprowadziłem do tego stanu. Jeżeli Ty nic nie kombinowałeś z krokowcem, nie falują Ci obroty, to ja bym po prostu jechał do jakiegoś dobrego gaziarza i powiedział mu co i jak. Może będzie wiedział.
Lapa - Sro Mar 25, 2009 22:11

aiwer napisał/a:
Zaraz zaraz, nie kupuj nowego skoro wszystko inne jest ok. Ja tylko napisałem jak ja doprowadziłem do tego stanu. Jeżeli Ty nic nie kombinowałeś z krokowcem, nie falują Ci obroty, to ja bym po prostu jechał do jakiegoś dobrego gaziarza i powiedział mu co i jak. Może będzie wiedział.


dokladnie jak kolega pisze jedz do jakiegos gaziaza skoro masz sekwencje to na komputerku powinno cos wzkazac

Meno - Czw Mar 26, 2009 17:30

a morze jest to związane z tym że jest to sekwencja zakładana w Holandi
praktis - Czw Mar 26, 2009 17:43

Nie "morzuj" tylko jedź do mechanika. Robiłeś kiedykolwiek przegląd tej instalacji gazowej? Robiłeś regulacje? Wymieniałeś filtr gazu? Wymieniałeś może ostatnio filtr powietrza?