Zobacz temat - [R200 1,4 8V 1998r.] - Pompa wspomagania
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 1,4 8V 1998r.] - Pompa wspomagania

kzrr - Pon Kwi 06, 2009 13:47
Temat postu: [R200 1,4 8V 1998r.] - Pompa wspomagania
Siema,

Jest wypłata więc i będzie nowa(używana) pompa do wspomagania. :lol: Na nową mnie jednak nie stać więc trzeba kupić śmiaganą. I tutaj pojawia się problem którą wybrać na allegro troche tego jest a pisanie do każdego sprzedającego maila z pytaniami może być troche ****** i czasochłonne. Więc licze na was :lol:

http://allegro.pl/search....er+200+&order=p

Którą wybrać tak żeby była dobra i po kieszeni nie waliła za mocna (wiem wiem mało realne dobre/tanie) :lol: :grin:

wwekol - Pon Kwi 06, 2009 14:06

Witam kolege :mrgreen: ja bym proponował poszukac po wrocku firmy ktora sie specjalizuje w regeneracji takich pomp, dowiedziec sie ile taki bajer kosztuje, bo w tedy dostaniesz gwarancje i pewnosc ze masz dobry zregenerowany sprzed a te z allegro to wiadomo mozna trafic dobrze i zle :wink: Pozdro
kzrr - Pon Kwi 06, 2009 14:09

Tak tylko wiesz i sam słyszałeś jak moja pompa chodzi - i tak od dłuższego wstyd powiedzieć jakiego czasu mam i pytanie czy ona po takim czasie będzie się w ogole nadawało do regeneracji ? Ponad pół rok tak jeżdze :oops:
wwekol - Pon Kwi 06, 2009 14:13

Na to pytanie tylko CI w firmie odpowiedzą :wink: jak z niej juz nic nie bedzie to zaplacisz jakies grosze za sprawdzenie, a jak bedzie sie nadawac to bedziesz mial praktycznie nowke :wink: luknij tutaj to znalazłem w necie http://katalog.pf.pl/Wroc...P0R10C-m09.html
kzrr - Pon Kwi 06, 2009 14:15

Wiesz wwekol, masz kurde racje w sumie zadzwonie tam i do Gawina i zobaczymy co będzie, tylko z drugiej strony jak się okaże że pompa do wymiany to tak czy owak będzie trzeba z allegro skorzystać



wlasnie dzwoniłem do gościa z tego linka przedstawiłem mu cały problem i model marke bla bla "koszt regeneracji od 250-350 pln" troche za duzo chyba...

wwekol - Pon Kwi 06, 2009 14:18

no ale bedziesz wiedzial na czym stoisz bo zdjecia pomp z allegro duzo nie mowia o ich stanie urzywalnosci to ze jest ładna umyta nic nie mowi :razz:

[ Dodano: Pon Kwi 06, 2009 14:20 ]
kzrr napisał/a:

wlasnie dzwoniłem do gościa z tego linka przedstawiłem mu cały problem i model marke bla bla "koszt regeneracji od 250-350 pln" troche za duzo chyba...



no to faktycznie troche duzo za regeneracje :/

NEOSSS - Pon Kwi 06, 2009 16:35

kzrr, zadzwon do mnie 517 465 654 powinnienem miec taka pompe o malym przebiegu
kzrr - Pon Kwi 06, 2009 18:13

Ale kwas masakra - dzwoniłem do Gawina za regeneracje pompy to samo co wyżej 250-350 zloty pewnie plus robocizna. Wydaje mi się ze taniej (nie znaczy lepiej) będzie rzeczywiscie kupic uzywaną pompe a mechanik w moim miescie powiedział że za samą robocizne wezmie 40pln. Jak myślicie ?
NEOSSS - Pon Kwi 06, 2009 23:18

kzrr, uzywka o malym przebiegu... Regenaracja nie oplacalna
kzrr - Wto Kwi 07, 2009 08:24

NEOSSS, tak jak gadalismy telefonicznie wczoraj wyslij mi dane do przelewu na PW , wezme ją od Ciebie.