Zobacz temat - [R620] Sworznie górne przód
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Sworznie górne przód

Perez - Sro Kwi 08, 2009 21:33
Temat postu: [R620] Sworznie górne przód
Na stacji diagnostycznej dowiedzialem sie, ze mam do wymiany gorne przednie sworznie. Chetnie zamowilbym je z Toma Teamu, ale nie wiem czy sa dostepne same czy trzeba caly wachacz. Nie chce meczyc Tomka pytaniami, bo czytalem, ze ma urwanie glowy, wiec wole sie dowiedziec na forum............ :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Michal - Sro Kwi 08, 2009 21:55

Musisz niestety kupić całe wahacze górne, sworznie są nie wymienialne.
mcteusz - Sro Kwi 08, 2009 22:16

michal21dna napisał/a:
Musisz niestety kupić całe wahacze górne, sworznie są nie wymienialne.

Według mnie da się je wymienić. Mam gdzieś nawet jeden wybity ze starego wahacza. Więc pozostaje kwestia dokupienia takiego samego i wbicia go na swoje miejsce.
Niemniej jednak nie wiem czy gra warta świeczki... Lepiej chyba wymienić całe wahacze....

Brt - Sro Kwi 08, 2009 22:56

Cytat:
Niemniej jednak nie wiem czy gra warta świeczki... Lepiej chyba wymienić całe wahacze....

No właśnie tak mi się kojarzyło, ale ... ja bym nie kombinował i wymienił całość :ok:

orobra - Czw Kwi 09, 2009 15:42

Witam,ja wymieniałem dwa sworznie,z lewej i prawej strony.Kupiłem w sklepie motoryzacyjnym bez problemu.Z wybiciem nie było większego problemu,zakładałem nowe na prasie ,jeżdżę na nich już rok jest wszystko ok.Pozdrawiam

[ Dodano: Czw Kwi 09, 2009 15:46 ]
Są do kupienia na Allegro

maciej - Czw Kwi 09, 2009 15:54

Brt napisał/a:
Cytat:
Niemniej jednak nie wiem czy gra warta świeczki... Lepiej chyba wymienić całe wahacze....

No właśnie tak mi się kojarzyło, ale ... ja bym nie kombinował i wymienił całość :ok:

Dokładnie.
Sworzeń to z 60 zł i kupa roboty, a za cały wahacz płaciłem ostatnio 120 zł, a podobno na alledrogo pojawiają się nawet po 100 zł.

Mayson - Czw Kwi 09, 2009 17:19

pereziu napisał/a:
nie wiem czy sa dostepne same czy trzeba caly wachacz

Są w pełni wymienialne i do kupienia bez problemu. Ja jednak nie bawiłem się w wymianę sworzni, bo cały nowy wahacz DENCKERMANNa kupiłem za niecałe 80zł na allegro. Żadnych problemów.

truten23 - Pią Kwi 10, 2009 11:41

Ja wymieniałem sworzeń wczoraj. Kosztował z wysyłką 50zł. Kolego, potrzebna będzie prasa... Podadziliśmy sobie z tatą i bratem, młotkiem (raczej ciężkim), ale jest męczenia...
Nie wiem czy nie lepiej kupić cały wahacz. Na allegro można wychaczyć już za ok. 70zł.

maciej - Pią Kwi 10, 2009 12:05

truten23 napisał/a:
Nie wiem czy nie lepiej kupić cały wahacz. Na allegro można wychaczyć już za ok. 70zł.

Lepiej. :)

truten23 - Pią Kwi 10, 2009 21:17

To tego samego wniosku i ja dotarłem :wink:
Perez - Sob Kwi 11, 2009 14:02

Znalazlem na allegro cale wachacze po 69zl. Czekam na przesylke.
mcteusz - Sob Kwi 11, 2009 20:27

pereziu napisał/a:
Znalazlem na allegro cale wachacze po 69zl. Czekam na przesylke.

Tylko z tymi częściami na allegro to też trzeba z dystansem. Ja ostatnio kupiłem wahacz do R600 i okazało się, że rozstaw wąsów o 1cm szerszy niż u mnie.... :/