Zobacz temat - [R414] Stag 300
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R414] Stag 300

skorpio118 - Czw Kwi 09, 2009 19:12
Temat postu: [R414] Stag 300
witam zamontowałem sobie instalacje sekwencyjna stag 300 do mojego roverka i mam taki problem. gdy chce mu tak na raz przygazowac to go tak zamuli i po chili wejdzie na duze obroty. i to tak wyraznie slychac jak cos tam w filtrze powietrza cos tam strzela. na benzynie chodzi wszystko ok tylko na gazie nie. prosilbym o jakas dorade albo co to mam z tym zrobic jak ktos mial taki przypadek jak ja.
secio - Czw Kwi 09, 2009 19:26
Temat postu: Re: [stag 300 rover 414]
skorpio118 napisał/a:
witam zamontowałem sobie instalacje sekwencyjna stag 300 do mojego roverka i mam taki problem. gdy chce mu tak na raz przygazowac to go tak zamuli i po chili wejdzie na duze obroty. i to tak wyraznie slychac jak cos tam w filtrze powietrza cos tam strzela. na benzynie chodzi wszystko ok tylko na gazie nie. prosilbym o jakas dorade albo co to mam z tym zrobic jak ktos mial taki przypadek jak ja.


Pojechac z tym problemem w miejsce gdzie zakladales instalacje ;-) .
Jezeli z jakichs powodow chcesz/musisz sie tym zajac sam, wtedy polecam forum na www.ac.com.pl (producent STAGa).
Bez podlaczenia sie pod sterownik i podgladu jego parametrow pracy nikt Ci zdalnie nic sensownego raczej nie poradzi. Mozemy jedynie wywróżyć że: reduktor nie trzyma cisnienia, zle mapy, wtryski siadaja, filtr zapchany itp. ;) .


Powodzenia,
Mariusz

thef - Czw Kwi 09, 2009 20:16

Proszę poprawić temat zgodnie z zasadami kącika.