Zobacz temat - [R400] El. Szyba od kierowcy nie dziala HELP!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400] El. Szyba od kierowcy nie dziala HELP!

tkuboszek - Czw Kwi 09, 2009 21:17
Temat postu: [R400] El. Szyba od kierowcy nie dziala HELP!



Mam problem z El. Szyba nie opuszcza się na dół. Wsiadłem do samochodu i szyba już się nie opuściła w sumie to w ogóle nie działa. Podejrzewam że przekaźnik jest uszkodzony lecz słyszałem że można jakoś go obejść. Wtyki przeczyściłem lecz nic to nie daje mechanizm przycisku jak i sam przycisk wygląda na sprawny.


czekam na szybką pomoc z góry dziękuje.

Problem nr 2. Uszkodzony klakson dodam jedynie że przy alarmie trąbi ale jakoś tak dziwnie raz głośniej raz ciszej. Raz przycisło mi się klakson na skręconej kierownicy i zatrąbił lecz od tamtej sytuacji milczy. Gdy naciskam klakson słychać specyficzny <KLIK> z lewej strony spod kierownicy za schowkiem chyba jakiś przekaźnik. Bezpieczniki dodam że wszystkie są sprawne.


Serdecznie pozdrawiam Tomek :beczy:

adambla - Czw Kwi 09, 2009 22:36

temat z szybą już był - przeszukaj Forum

u mnie też niedawno przestała działać ta szyba, powodem była rozłączona kostka przy zawiasach

pioneer_SRT - Czw Kwi 16, 2009 23:52

tkuboszek, Ja wiem co sie stało popsulo sie :P
sTERYD - Pią Kwi 17, 2009 00:26

klakson to pewnie ma zwiazek z taśmą przy kierownicy, a szyba, to albo wiązka w drzwiach albo to szare pudełko na zdęciu nad głośnikiem :cool: