Zobacz temat - [R400] Płyn w chłodnicy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400] Płyn w chłodnicy

beti30 - Pią Kwi 10, 2009 16:39
Temat postu: [R400] Płyn w chłodnicy
witam
mam taki problem,w chlodnicy jak tam dzis zajrzalam praktycznie bylo na dnie samej wody i to takiej jakby olej i takie czarne tam cos plywa dolalam plynu petrygo ale chyba cos nie task jest,poniewaz jak jade to tak jakby mocy autko nie dostawalo musze go gazowac co jakis czas bo inaczej jak stoi na luzie to tak jakby sie dławił i drga,cóż to może być?dymić mi nie dymi auto,temperatura silnika jest tak do polowy czyzby to uszczelka albo cos gorszego?.
pozdrawiambeti

kasjopea - Pią Kwi 10, 2009 17:11

Sprawdź olej. Niestety może być walnięta uszczelka :/
beti30 - Pią Kwi 10, 2009 17:28

olej jest w porzadku nic nie ubywa
kasjopea - Pią Kwi 10, 2009 17:33

Rzecz w tym, żeby nie przybywało, no i żeby konsystencja nie była dziwna.
beti30 - Pią Kwi 10, 2009 17:39

wlasnie ze nie przybywa oleju a konstynecja jewst normalna
TomC - Sob Kwi 11, 2009 10:14

Uszczelka pod kolektorem ssącym do wymiany. Koszt nieduży. Warto sprawdzić.
beti30 - Pią Kwi 24, 2009 10:12

Witam
no jednak uszczelka walnęła:(koszt wymiany z robotą wyniósł mnie 800 zł i mam pytanie jak walnie uszczelka czy oprocz uszczelek wymienia sie jeszcze coś czy tylko to?rozrząd bylwymieniany niedawno
pozdrawiam beti

kasjopea - Pią Kwi 24, 2009 12:02

Ooooo to nieciekawie :/
beti30 - Sob Kwi 25, 2009 12:28

witam
wyminioną mam uszczelke ale problem dAlej pozostał jezeli chodzi o dławienie sie silnika,została wymieniona rowniez kopułka,swiece i oleje olar flirty wszyskto jest w porzadku,a roverek dalej mi gasnie jak stoje i dławi sie musze mu dodadawac gazu jak stoje na swiatlch co to moze byc?w poniedzialek jasde z powrotem na warsztat maja go podpiac pod komputer,a czy mozecei mi podpowiedziec co to mozze byc,zebym byla roche madrzejszza jak tam pojade?
pozdrawiam
beti