Zobacz temat - [R220SDI]Dziura w rurze:(
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R220SDI]Dziura w rurze:(

xtek - Sob Kwi 11, 2009 13:51
Temat postu: [R220SDI]Dziura w rurze:(
Wyskoczyl mi wlasnie taki kwiatek jak na zdjeciu... Troche pyrka, leca stamtad spaliny. Wydaje mi sie, ze rura jest konkretnie przezarta, nawet dookola i raczej nie bedzie latwo zespawac. Jest szansa gdzies to dostac? Jakies inne pomysly moze macie?


szoso - Sob Kwi 11, 2009 13:59

może dałoby się wyciąć ten spróchniały odcinek i wspawać kawałek rury :wink:
już nawet widzę jak bym to zrobił :smile:

azer - Sob Kwi 11, 2009 14:03

w tym samym miejscu miałem dziurkę, ale mniejszą i mi załatali. Chcieli wstawić zamiennik za 50zł, ale obyło się.
xtek - Sob Kwi 11, 2009 14:03

Ile moze kosztowac zaspawanie czegos takiego?

Edit: Widze, ze kolega juz napisal ;)

Obawiam sie czy bedzie do czego przyspawac, bo wszystko dookola jest takie czarne, pokruszone i miekkie ;/

azer - Sob Kwi 11, 2009 14:05

jest dosyć spora jak na moje niedoświadczone w tym temacie oko, więc wydaje mi się że 50-100zł

[ Dodano: Sob Kwi 11, 2009 14:32 ]
tzn zamiennik chcieli mi wstawić za 50+30 robocizna dla jasności

lukas508 - Sob Kwi 11, 2009 19:08

Ja tez ostatnio spawałem tłumik bo pierdział jak diabli. Jak go zdejmowałem z kolegą to właśnie w tym miejscu mi się złamał. Zespawaliśmy to jakoś ale po podłączeniu w innym miejscu mała dziurka (taka malutka) wyskoczyła bo się ciśnienie zrobiło większe:D Wiec albo pospawać (może jakaś łata z blachy jak u mnie) albo nowy kawałek wspawać tylko żeby było do czego:D. Ogólnie jeśli masz kanał (bo to podstawa) i migomata to jedno popołudnie i wszystko będzie grało.
Ps. Bez zdejmowania tłumika raczej się nie obejdzie bo od góry może tez być strzelony.
I pamiętaj jak będziesz zakładał zawieś na wszystkie haki bo inaczej będzie się tłukł.

xtek - Sob Kwi 11, 2009 19:19

Mamy podnosnik u ojca w garazu, wiec mozna swobodnie pod autem stanac... migomat tez jest. moze sie z tym zmierzymy.

zastanawiam sie tylko czy te sruby w ogole puszcza a nie ukreca sie.

lukas508 - Sob Kwi 11, 2009 19:44

U mnie te z tyłu niestety nie dało rady uratować i musiały iść pod Bosha;/ ale te z przodu od kolektora to spokojnie poszły:D