Zobacz temat - [R620] Wwąż od chłodnicy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Wwąż od chłodnicy

mazda11 - Pią Kwi 17, 2009 19:10
Temat postu: [R620] Wwąż od chłodnicy
Witam mam dziure w wężu od chłodnicy, próbowałem znaleść gdzieś żeby kupić ale jakoś mi to się nie udało, chodzi o ten zaznaczony na zdjęciu, bardzo bym prosił o pomoc w znalezieniu. Z góry THX
NEOSSS - Pią Kwi 17, 2009 20:28

mazda11, zadzwon do mnie 517 465 654
szoso - Pią Kwi 17, 2009 22:23

podłączę się pod temat :smile:
u mnie ten wąż się przeciera przez przewód który idzie z intercoolera do kolektora dolotowego widocznego na zdjęciu :/
podłożyłem kawałek gąbki żeby się nie ocierały ale gdzieś ją wywiało z racji drgań :???:
ma ktoś pomysł jak rozwiązać ów problem?

JeRRy3D - Pią Kwi 17, 2009 22:34

Tak na kombinację - (nie wiem ile tam jest miejsca między przewodami) próbowałbym odizolować te rury, tak jak i Ty (ale nie gąbką) tylko - jeżeli się zmieści - kawałkiem innego przewodu gumowego o większym "fi" ;) . Na jedną rurę kawałek innej przeciętej rury-otuliny, na drugą to samo (zapiąć opaskami plastikowymi) i niech się przecierają wzajemnie te zewnętrzne śmieci. Pytanie czy wciśniesz tam coś (?)
szoso - Sob Kwi 18, 2009 09:50

Cytat:
Pytanie czy wciśniesz tam coś (?)

jakbym się uparł to może bym i wcisnął :wink:
dzięki za odpowiedź :smile:

thef - Sob Kwi 18, 2009 10:45

A spróbujcie może trochę inaczej poukładać te węże, tam w stanie spoczynkowym (jak dmuchnie turbo to i tak nie ma bata, żeby nic nie dotykało) nie powinno się nic o siebie ocierać. Rozepnijcie opaski i spróbujcie przekręcać, wcisnąć głębiej czy inaczej pokombinować.
fireman - Sob Kwi 18, 2009 16:41

dopoki nie dokupisz to zawsze mozna zalatac tymczasowo domowym sposobem.najpierw obklejasz tasma izolacyjna(wczesniej oczysc miejsce z zanieczyszczen, a jak juz owiniesz izolacyjna to na nia owin tasma taka biala lekarka jak do opatrunkow bawelniana czy jakos tak. Ja tak stjuningowalem swoj waz od intercoolera i juz kilka miesiecy trzyma :mrgreen: